-44%
ISBN9789949695621

Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel

Autors
A. Conan Doyle
A. Conan Doyle(Autors)

Arthur Conan Doyle sündis 1859. aastal Edinburghis. Enne Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni seikluste kirjapanemist rändas ta...

Tutvu lähemalt
IlustratorsDominik Rupp

Original price was: 8.99€.Current price is: 4.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695621 Kategorijas:: , Tagi: ,
ISBN

9789949695621

Izdošanas gads

2021

Izmērs

160 х 210 mm

Lappušu skaits

72

Vecums
Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Kes poleks kuulnud Sherlock Holmesist? Õilsa ja õiglase detektiivi tegelaskuju on kõigile tuttav. Tema uskumatu deduktsioon, intuitsioon ja õilsus on legendaarsed, aga lood ja jutustused Sherlock Holmesist on saanud klassikaks kogu maailmas.

Eradetektiivi ja tema ustava abilise dr Watsoni keerulised juurdlused intrigeerivad juba esimestest ridadest, haaravad sündmuste keerisesse ja üllatavad näiliselt võimatuna tunduvate loogiliste järeldustega.

Ja raamat „Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel” ei ole erandiks. Raamatu lehekülgedel rulluvad sündmused räägivad hobibotaaniku kadumisest. Dr Watson saadetakse kuriteopaigale. Uurimise ajal saab tema ustavaks kaaslaseks kadunud botaaniku vennapoeg  – uudishimulik Bob Peterson.

Peagi kuulevad nad legendi kohutavast koerast. Kohalikud elanikud on veendunud, et kõik sohu sattunud süüakse tuld hingava koera poolt ära. Aga kuivõrd tõene on see lugu? Kes ulub öösiti soos? Kuhu teadlane tegelikult kadus? Ja kuidas on asjaga seotud postiteenistuja?

Jutustus on kohandatud 7-12-aastastele lastele ja sobib iseseisvaks lugemiseks. Raamat jutustab lihtsas ja arusaadavas vormis detektiivi ja tema noore abilise seiklustest, paneb tegelastele kaasa elama ja üllatab ootamatu lõpplahendusega.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel”
Par autoru(-iem)

Arthur Conan Doyle sündis 1859. aastal Edinburghis. Enne Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni seikluste kirjapanemist rändas ta laevaarstina mööda maailma. Arvatavasti kujutas ta ennast ette doktor Watsonina. Oma romaanides kirjeldas ta mitmesuguseid kriminalistikameetodeid, näiteks sõrmejäljemeetodit, ning oli sellega oma aja politseitööst tihtipeale eespool.