ISBN9789949580187

Stressivastane värviraamat. Loodus

Autors
Felicity French
Felicity French(Autors)

Felicity French elab Surreys ja töötab kodus oma hubases stuudios. Ta õppis Bournemouthi Kunstiülikooli kolledžis illustraatoriks ja...

Tutvu lähemalt

Pārdots

ISBN

9789949580187

Izdošanas gads

2016

Izmērs

190 х 245 mm

Lappušu skaits

64

Ilustrators

Felicity French

Formāts
Apraksts

Apraksts

Kõik me vajame mõnikord väikest pausi, et maandada stressi, puhata igapäevastest asjatoimetustest ja kohustustest. Me teame, et te vajate seda! See raamat aitab teil lõõgastuda, vabaneda stressist ja süüvida oma sisemaailma. Lihtsate korduvate elementide värvimine võimaldab teil vabaneda stressist ja avastada endas kreatiivsus. Te puhastate oma mõtted argimuredest, see tegevus pakub teile suurt rahulolu ning kindlasti te naudite saadud tulemust – milleks on piiritu loomingulisusega täidetud värvikad joonistused.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Stressivastane värviraamat. Loodus”
Par autoru(-iem)

Felicity French elab Surreys ja töötab kodus oma hubases stuudios. Ta õppis Bournemouthi Kunstiülikooli kolledžis illustraatoriks ja lõpetas selle 2011. aastal. Seejärel jätkas ta karjääri vabakutselisena, illustreerides lasteraamatuid ja kujundades õnnitluskaarte. Felicity illustratsioonid on tavaliselt erksad ja värvikad, sageli dekoratiivmustri elementidega. Tema ainulaadne stiil – see on kombinatsioon akvarellist ja mustast peenikese joonega pastakast. Vabal ajal meeldib talle joosta pikki vahemaid, valmistada Etsy kaupluse jaoks omatehtud kaupu, kuulata muusikat ja juua teed!