ISBN9789949580446

80 värvipliiatsi tõmbega ümber maailma

Autor
Aleksandr Golubev
Aleksandr Golubev(Autor)

Sündis kaugel 1975. aastal Venemaal, Kovrovi linnas, mahajäänud ajal, kui veel ei olnud arvuteid, nutitelefone ega Internetti....

Tutvu lähemalt

6.49

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580446 Kategooria: Silt:
ISBN

9789949580446

ILMUMISAASTA

2017

MÕÕT

210 х 290 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Meid ümbritsev maailm on väga suur. Ja selles on nii palju huvitavat!

Muistsetele inimestele olid teada ainult kolm maailmajagu, Euroopa, Aasia ja Aafrika, mille kaldaid uhtus üksainus meri – ookean. Kuid 15. sajandi lõpus jõudis Kolumbus Ameerika kaldale …

Ja alguse sai suurte geograafiliste avastuste ajajärk!

Tekkisid kümned kaardid ja gloobused, millele kanti maad, mis olid ammu tuntud, äsja avastatud ja mõnikord ka kujuteldavad. Meie maailmakaardil leidub ikka veel uurimata kohti. Neid nimetatakse ladina keeles terra incognita, mis tähendab tundmatut maad.

Kas sooviksid kõike teada saada jäisest Antarktikast ja kaugest Austraaliast, Aafrika kõrbetest ja Lõuna-Ameerika troopilistest džunglitest? Kui jah, siis haara kiiresti pliiatsid ja vildikad – selle raamatu lehekülgedel ootavad sind huvitavad faktid, kaasahaaravad ülesanded ja loomulikult imepärased seiklused!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “80 värvipliiatsi tõmbega ümber maailma”
Autori(te)st

Sündis kaugel 1975. aastal Venemaal, Kovrovi linnas, mahajäänud ajal, kui veel ei olnud arvuteid, nutitelefone ega Internetti. Lapsepõlves oli tema lemmikmänguasjaks harilik pliiats. Ta kopeeris ajalehtedest suure mõnuga kariaktuure ja lõikas neid isegi oma kollektsiooni jaoks välja. Poisi vanemad panid ta esimeses klassis kohalikus pioneeride majas avatud kunstistuudiosse, kus teda püüti õpetada joonistama kurke ja kipspäid. Ta tüdines sellest kiiresti ja hakkas lihtsalt oma rõõmuks joonistama. Ja nagu kõik selles vanuses poisid, peamiselt sõjast. Viimasel kooliaastal joonistas ta oma klassikaaslastest seinalehe, millega provotseeris nende seas kakluse seinalehe omamisõiguse pärast. Ta astus 1992. aastal Nižni Novgorodi Võõrkeelte Instituudi tõlkeosakonda, kus jätkas vihikute servadele karikatuuride joonistamist rühmakaaslastest ja õppejõududest. Kõik mõtlesid tõsiselt, et mida ta seal ometi teeb. Tema ise samuti. Ja ta hakkas lihtsalt joonistama karikatuure erinevatele lehtedele. Tolleks ajaks hakkasid arvutid meie ellu üha kindlamalt kuuluma, ilmus Internet. Ta avastas, et on olemas terved karikatuuride ja illustraatorite veebisaidid ning otsustas, et peab maailmale endast samuti kuidagi teada andma. Ta kolis 2000. aastal Peterburi, kunstnike ja eriti karikaturistide Mekasse. Tasapisi hakkas ta joonistama humoorikaid õnnitluskaarte ja tegema koostööd Venemaa juhtivate postkaardifirmadega. Aja jooksul jäi karikatuuri ja postkaartide žanr talle kitsaks ning ta otsustas kätt proovida raamatuillustratsioonis. Kõigepealt illustreeris ta ühe raamatu, hiljem veel ühe ja veel… Mõistis, et lasteraamatute illustreerimine on tema kirg. Seda enam, et tema peres kasvab nüüd kaks väikest lasteraamatute hindajat. Sellest ajast saadik illustreerib ta suure rõõmuga nii laste kui ka nende vanemate raamatuid.