ISBN9789949580439

TÄHEST TÄHENI. Astronoomiateemalised punktmõistatused

Autors
Gareth Moore
Gareth Moore(Autors)

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu...

Tutvu lähemalt

14.89

Noliktavā 9 tk. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580439 Category: Tagi: , ,
ISBN

9789949580439

Izdošanas gads

2017

Izmērs

290 х 290 mm

Lappušu skaits

64

Formāts
Apraksts

Apraksts

Juba sajandeid on inimesed ühendanud öötaevas nähtavaid tähti, et moodustada pilte ja mustreid, mida kutsutakse tähtkujudeks. Selliseid jutuvestjaid ja täheuurijaid on inspireerinud kujutised jahimees Orionist kuni printsess Andromedani, ning samuti sodiaagimärgid, nagu Lõvi või Vähk.

Kui lahendad selles raamatus olevad punktmõistatused, ühendades omavahel tähe tähe järel, paljastuvad piltidelt erinevad tegelased müütidest ja legendidest. Loe nende kohta nõiduslikke jutte ja saa teada põnevaid fakte kõiki tähtkujusid moodustavate taevakehade kohta.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “TÄHEST TÄHENI. Astronoomiateemalised punktmõistatused”
Par autoru(-iem)

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu näiteks The Little Book of Puzzles, The Kids’ Book of Crosswords, The Brain Workout, Train the Brain ja teised. Samuti toimetab ta kuuajakirja Sudoku Xtra ja nuputusülesannete veebsaiti www.puzzlemix.com. Moore sai doktorikraadi Cambridge’i ülikoolist, kus ta tegeles tehisintellekti loomisega.