TASUTA transport alates 35 eurost!

Meist

2010

15.nov

lmus esimene tiraaž Tallinna vaadetega postkaarte. Nii sai alguse meie töö.

Pealinn Tallinn on kultuurilinn, mida külastab igapäevaselt rohkelt inimesi planeedi igast nurgast. Olles ka ise oma kodulinna armunud ning selle ilust ja ajaloost vaimustuses, hakkasime välja andma turistidele mõeldud reisijuhte, samuti Tallinna vaadetega kalendreid, märkmikke ja postkaarte.

2011

suvi

Trükimahud kasvasid sedavõrd, et oma kauba turustamiseks Tallinna vanalinnas, turistide seas populaarses piirkonnas, võtsime tööle 13 töötajat, peamiselt koolilapsed ja üliõpilased.
Töötasime selles vallas edukalt viis aastat ja kogu selle aja liikusime veel ühe oma unistuse suunas – hakata välja andma lastekirjandust.

Trükimahud kasvasid sedavõrd, et oma kauba turustamiseks Tallinna vanalinnas, turistide seas populaarses piirkonnas, võtsime tööle 13 töötajat, peamiselt koolilapsed ja üliõpilased. Töötasime selles vallas edukalt viis aastat ja kogu selle aja liikusime veel ühe oma unistuse suunas – hakata välja andma lastekirjandust.

Armastame lapsi väga ja lasteraamatute väljaandmises nägime võimalust kinkida rõõmu igale mudilasele. Sest raamat on nagu sõber, kes tutvustab last meie põneva, uskumatult huvitava ja mitmekesise maailmaga. Seetõttu võtsimegi eesmärgiks anda välja häid ja sisukaid, kujutlusvõimet ergutavaid raamatuid, mis ei jätaks ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid.

2015

suvi

Kirjutasime oma esimese raamatu, milleks sai Hervé Tullet’ bestseller „Minu raamat“. See teos tutvustab lastele tõeliselt maagilisel moel värve, vorme, arendab üldmotoorikat ja kujutlusvõimet. Raamat on tõlgitud enam kui 30 keelde ja üle 925 tuhande lapse kogu maailmast on saanud selle õnnelikuks omanikuks.

2016

Oleme pühendanud suurema osa oma tööst lastele mõeldud raamatute kirjastamisele. Iga raamat on justkui meie laps, kelle me oleme suureks kasvatanud ja laia ilma saatnud, et ta inimestele heameelt ja rõõmu pakuks.

2020

Avasime veebipoe, et lugejatele veelgi lähemal olla ja jätkuvalt teid oma uudistoodanguga rõõmustada.
Käesoleval ajal võib meie raamatuid leida kaubandusvõrgust ja raamatupoodidest üle kogu Eesti.

2021

Alates aastast 2021 on Eesti E-Kaubanduse Liidu liige ja omab alates augustist 2021 turvalise ostukoha usaldusmärgist.

2022

×

Creditinfo on tunnistanud meid 2022 aastal heade majandusandmete põhjal edukaks Eesti ettevõtteks. „Eduka Eesti Ettevõtte“ tiitel on tugeva ettevõtte tunnus, mille puhul võivad meie kliendid ja koostööpartnerid kindlad olla, et tegemist on usaldusväärse koostööpartneriga, kes suudab edukalt majandada ja täita oma finantskohustusi.