Meist

DSC_2219

Kirjastus FELISTELLA alustas tegevust 15. novembril 2010. Sel päeval ilmus esimene tiraaž Tallinna vaadetega postkaarte. Nii sai alguse meie töö.

Pealinn Tallinn on kultuurilinn, mida külastab igapäevaselt rohkelt inimesi planeedi igast nurgast. Olles ka ise oma kodulinna armunud ning selle ilust ja ajaloost vaimustuses, hakkasime välja andma turistidele mõeldud reisijuhte, samuti Tallinna vaadetega kalendreid, märkmikke ja postkaarte.

Juba 2011. aasta suveks kasvasid trükimahud sedavõrd, et oma kauba turustamiseks Tallinna vanalinnas, turistide seas populaarses piirkonnas, võtsime tööle 13 töötajat, peamiselt koolilapsed ja üliõpilased.
Töötasime selles vallas edukalt viis aastat ja kogu selle aja liikusime veel ühe oma unistuse suunas – hakata välja andma lastekirjandust.

Armastame lapsi väga ja lasteraamatute väljaandmises nägime võimalust kinkida rõõmu igale mudilasele. Sest raamat on nagu sõber, kes tutvustab last meie põneva, uskumatult huvitava ja mitmekesise maailmaga. Seetõttu võtsimegi eesmärgiks anda välja häid ja sisukaid, kujutlusvõimet ergutavaid raamatuid, mis ei jätaks ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid.

Trükikõlbuliku kirjanduse leidmine läbis tõsised valikukriteeriumid. Selle tulemusena kirjastasime 2015. aastal oma esimese raamatu, milleks sai Hervé Tullet’ bestseller „Minu raamat“. See teos tutvustab lastele tõeliselt maagilisel moel värve, vorme, arendab üldmotoorikat ja kujutlusvõimet. Raamat on tõlgitud enam kui 30 keelde ja üle 925 tuhande lapse kogu maailmast on saanud selle õnnelikuks omanikuks.

Alates 2016. aastast olemegi pühendanud suurema osa oma tööst lastele mõeldud raamatute kirjastamisele. Iga raamat on justkui meie laps, kelle me oleme suureks kasvatanud ja laia ilma saatnud, et ta inimestele heameelt ja rõõmu pakuks.

Käesoleval ajal võib meie raamatuid leida kaubandusvõrgust ja raamatupoodidest üle kogu Eesti. Aastal 2020 avasime veebipoe, et lugejatele veelgi lähemal olla ja jätkuvalt teid oma uudistoodanguga rõõmustada.

Alates aastast 2021 on Eesti E-Kaubanduse Liidu liige ja omab alates augustist 2021 turvalise ostukoha usaldusmärgist.

Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image