-36%
ISBN9789949695768

Piltmõistatuste tegevusraamat

Autors
Emily Golden Twomey
Emily Golden Twomey(Autors)

Emily Golden Twomey omandas kaunite kunstide bakalaureusekraadi kiitusega. Ta esindas agentuuri Plum Pudding Illustration ja sai preemia...

Tutvu lähemalt

Original price was: 6.39€.Current price is: 4.09€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695768 Kategorijas:: , Tag:
ISBN

9789949695768

Izdošanas gads

2021

Izmērs

245 х 190 mm

Lappušu skaits

64

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Piltmõistatuste tegevusraamat on tulvil mõistatusi igale maitsele – alates peadmurdvatest labürintidest ja erinevustega piltidest kuni punktide ühendamise ja numbrikoodi järgi värvimiseni. Nuputajad saavad minna põnevale aardejahile, joonistada õpetuse järgi pilte, sukelduda süvamerepiltidesse ja palju, palju muud. Ole valmis oma teel kohtuma paljude toredate tegelastega alates printsessidest ja superkangelastest kuni kollide ja surikaatideni!

See raamat sobib ideaalselt igavuse peletamiseks ning laste meele lahutamiseks ja tegevuses hoidmiseks, olgu see siis kodus, puhkusel või pikal autosõidul.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Piltmõistatuste tegevusraamat”
Par autoru(-iem)

Emily Golden Twomey omandas kaunite kunstide bakalaureusekraadi kiitusega. Ta esindas agentuuri Plum Pudding Illustration ja sai preemia Dundee Picture Book Award oma esimese lasteraamatu eest, milleks oli „The Loon on the Moon”. Emily elab ja töötab Bristolis koos oma mehe ja väikese tütrega, jagades oma aja vabakutselise kunstniku töö ja heategevusorganisatsioonile The Grand Appeal kuuluva Bristoli lastehaigla loovjuhi töö vahel. Talle meeldib luua värvikaid, lõbusaid kunstiteoseid, kasutades selleks digitaalseid ja traditsioonilisi tehnikaid.