-36%
ISBN9789949695768

Piltmõistatuste tegevusraamat

Autor
Emily Golden Twomey
Emily Golden Twomey(Autor)

Emily Golden Twomey omandas kaunite kunstide bakalaureusekraadi kiitusega. Ta esindas agentuuri Plum Pudding Illustration ja sai preemia...

Tutvu lähemalt

Original price was: 6.39€.Current price is: 4.09€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695768 Kategooriad: , Silt:
ISBN

9789949695768

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

245 х 190 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Piltmõistatuste tegevusraamat on tulvil mõistatusi igale maitsele – alates peadmurdvatest labürintidest ja erinevustega piltidest kuni punktide ühendamise ja numbrikoodi järgi värvimiseni. Nuputajad saavad minna põnevale aardejahile, joonistada õpetuse järgi pilte, sukelduda süvamerepiltidesse ja palju, palju muud. Ole valmis oma teel kohtuma paljude toredate tegelastega alates printsessidest ja superkangelastest kuni kollide ja surikaatideni!

See raamat sobib ideaalselt igavuse peletamiseks ning laste meele lahutamiseks ja tegevuses hoidmiseks, olgu see siis kodus, puhkusel või pikal autosõidul.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Piltmõistatuste tegevusraamat”
Autori(te)st

Emily Golden Twomey omandas kaunite kunstide bakalaureusekraadi kiitusega. Ta esindas agentuuri Plum Pudding Illustration ja sai preemia Dundee Picture Book Award oma esimese lasteraamatu eest, milleks oli „The Loon on the Moon”. Emily elab ja töötab Bristolis koos oma mehe ja väikese tütrega, jagades oma aja vabakutselise kunstniku töö ja heategevusorganisatsioonile The Grand Appeal kuuluva Bristoli lastehaigla loovjuhi töö vahel. Talle meeldib luua värvikaid, lõbusaid kunstiteoseid, kasutades selleks digitaalseid ja traditsioonilisi tehnikaid.

Sulle võib meeldida ka