-30%
ISBN9789949580958

Sherlock Kondi liitmis- ja lahutamisseiklus

Autors
Jonny Marx
Jonny Marx(Autors)

Jonny Marx elab Londonis, kus ta töötab lasteraamatute toimetaja ja autorina. Tema loomepagasisse kuuluvad sellised raamatud nagu...

Tutvu lähemalt

Original price was: 8.99€.Current price is: 6.29€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
ISBN

9789949580958

Izdošanas gads

2019

Izmērs

290 х 210 mm

Lappušu skaits

32

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Sherlock Kont ja dr Kasson on sattunud aritmeetilisse seiklusse. Nad peavad läbi tegema matemaatiliste mõistatuste raja, mis on täis paeluvaid liitmis- ja lahutamistehteid. Lugeja ülesanne on lahendada iga tehe, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused.

Selles armsas tegevusraamatus on abiks Sherlocki salaluup, mis paljastab iga mõistatuse vastuse. Vastust näed, kui asetad luubi muareemustriga alale. See võimaldab lapsel oma arvutusoskust üha uuesti testida.

  • Suurepärane liitmis- ja lahutamistehetega tegevusraamat õigeid vastuseid näitava abivahendiga.
  • Lapsed vanuses 7 saavad end mitu korda testida ja kirjutusvahendeid ei ole vaja, nii et raamatut saab üha uuesti kasutada.
  • Võluvad tegelased ja põnev krimilugu teevad õppimise lõbusaks.
  • Mõistatused on jagatud peatükkidesse (PRONKS, HÕBE, KULD JA PLAATINA), milles keskendutakse arvupaaridele, murdudele, arvujadadele, kümnendmurdudele ja algebrale.

Tule koos Sherlock Kondi ja dr Kassoniga uskumatule aritmeetilisele seiklusele. Kasuta oma liitmis- ja lahutamisoskusi, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused ja lahendada teel põnevaid arvmõistatusi. Kontrolli oma vastuseid Sherlocki salaluubi abil. Matemaatilistes tehetes edasi jõudes teenid medaleid. Raamatus käsitletakse algkooli õppekavasse kuuluvaid arve.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Sherlock Kondi liitmis- ja lahutamisseiklus”
Par autoru(-iem)

Jonny Marx elab Londonis, kus ta töötab lasteraamatute toimetaja ja autorina. Tema loomepagasisse kuuluvad sellised raamatud nagu müütiliste koletiste kogumik, eelajalooliste olendite kronoloogiad, raamatud ebatavalistest inimestest ja inimkonnast jne. Tema käe all on valminud üle 60 raamatu ja nende arv kasvab pidevalt.