8.99

Sherlock Kondi liitmis- ja lahutamisseiklus

9789949580958 , , ,
Jaga

Sherlock Kont ja dr Kasson on sattunud aritmeetilisse seiklusse. Nad peavad läbi tegema matemaatiliste mõistatuste raja, mis on täis paeluvaid liitmis- ja lahutamistehteid. Lugeja ülesanne on lahendada iga tehe, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused.

Selles armsas tegevusraamatus on abiks Sherlocki salaluup, mis paljastab iga mõistatuse vastuse. Vastust näed, kui asetad luubi muareemustriga alale. See võimaldab lapsel oma arvutusoskust üha uuesti testida.

  • Suurepärane liitmis- ja lahutamistehetega tegevusraamat õigeid vastuseid näitava abivahendiga.
  • Lapsed vanuses 7+ saavad end mitu korda testida ja kirjutusvahendeid ei ole vaja, nii et raamatut saab üha uuesti kasutada.
  • Võluvad tegelased ja põnev krimilugu teevad õppimise lõbusaks.
  • Mõistatused on jagatud peatükkidesse (PRONKS, HÕBE, KULD JA PLAATINA), milles keskendutakse arvupaaridele, murdudele, arvujadadele, kümnendmurdudele ja algebrale.

Tule koos Sherlock Kondi ja dr Kassoniga uskumatule aritmeetilisele seiklusele. Kasuta oma liitmis- ja lahutamisoskusi, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused ja lahendada teel põnevaid arvmõistatusi. Kontrolli oma vastuseid Sherlocki salaluubi abil. Matemaatilistes tehetes edasi jõudes teenid medaleid. Raamatus käsitletakse algkooli õppekavasse kuuluvaid arve.

ISBN

9789949580958

ILMUMISAASTA

2019

FORMAAT

Pehmekaaneline

MÕÕT

290 х 210 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

32

VANUS

ILLUSTREERIJA

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sherlock Kondi liitmis- ja lahutamisseiklus”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image