ISBN9789949580170

Ülim väljakutse. Ühendage punktid

Autors
Gareth Moore
Gareth Moore(Autors)

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu...

Tutvu lähemalt

Pārdots

SKU: 9789949580170 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949580170

Izdošanas gads

2016

Izmērs

265 х 360 mm

Lappušu skaits

64

Formāts
Apraksts

Apraksts

Punktide ühendamise fännid, ühinege! „Ülim väljakutse. Ühendage punktid“ haarab, motiveerib ja ergastab sind tundideks. Leiad sadu keerulisi punktiühenduspilte, mis on põrgulikult rasked ja haaravalt lõbusad. Haara pliiats või pastakas ja näed varsti imelisi loomi, avastad hämmastavaid esemeid, leiad keerulisi pilte ja palju muud. Vaata kõike alates lõvidest kuni sisalikeni ja öökullidest kuni paabulindudeni, mis ilmuvad nagu võluväel keerukate, mitmekesiste ja väljakutsuvate mõistatuste lahendamisel, mille käigus pead looma ühendusi ja mis pakuvad samal ajal suurepärast ajaveetmisvõimalust.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Ülim väljakutse. Ühendage punktid”
Par autoru(-iem)

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu näiteks The Little Book of Puzzles, The Kids’ Book of Crosswords, The Brain Workout, Train the Brain ja teised. Samuti toimetab ta kuuajakirja Sudoku Xtra ja nuputusülesannete veebsaiti www.puzzlemix.com. Moore sai doktorikraadi Cambridge’i ülikoolist, kus ta tegeles tehisintellekti loomisega.

You may also like…