ISBN9789949580170

Ülim väljakutse. Ühendage punktid

Autor
Gareth Moore
Gareth Moore(Autor)

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu...

Tutvu lähemalt

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949580170 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949580170

ILMUMISAASTA

2016

MÕÕT

265 х 360 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Punktide ühendamise fännid, ühinege! „Ülim väljakutse. Ühendage punktid“ haarab, motiveerib ja ergastab sind tundideks. Leiad sadu keerulisi punktiühenduspilte, mis on põrgulikult rasked ja haaravalt lõbusad. Haara pliiats või pastakas ja näed varsti imelisi loomi, avastad hämmastavaid esemeid, leiad keerulisi pilte ja palju muud. Vaata kõike alates lõvidest kuni sisalikeni ja öökullidest kuni paabulindudeni, mis ilmuvad nagu võluväel keerukate, mitmekesiste ja väljakutsuvate mõistatuste lahendamisel, mille käigus pead looma ühendusi ja mis pakuvad samal ajal suurepärast ajaveetmisvõimalust.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ülim väljakutse. Ühendage punktid”
Autori(te)st

Dr Gareth Moore — paljude ajutreeningut käsitlevate raamatute ning lastele ja täiskasvanutele mõeldud nuputusülesannete kogumike autor, nagu näiteks The Little Book of Puzzles, The Kids’ Book of Crosswords, The Brain Workout, Train the Brain ja teised. Samuti toimetab ta kuuajakirja Sudoku Xtra ja nuputusülesannete veebsaiti www.puzzlemix.com. Moore sai doktorikraadi Cambridge’i ülikoolist, kus ta tegeles tehisintellekti loomisega.

Sulle võib meeldida ka