ISBN9789949972869

Võrratu värviraamat tüdrukutele

Autors
Hannah Davies
Hannah Davies(Autors)

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast...

Tutvu lähemalt
IlustratorsHannah Davies

Pārdots

SKU: 9789949972869 Category: Tag:
ISBN

9789949972869

Izdošanas gads

2016

Izmērs

210 х 297 mm

Lappušu skaits

48

Ilustrators
Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Selles värviraamatus saab värvida enda soovide järgi väga detailirohkeid, filigraanseid pilte. Rikkalikult kaunistatud kuppeltornid ja teravad katused, mitmekülgsed vanikud ja imeliste mustritega merihobud – leht lehe järel saab siin luua väikesi kunstiteoseid. See eriline värviraamat ergastab fantaasiat ja aitab parandada keskendumisvõimet. Detaile armastavatele väikestele kunstnikele alates 7. eluaastast.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Võrratu värviraamat tüdrukutele”
Par autoru(-iem)

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast (Lõuna-Wales), kus ta elab ja töötab tänaseni, saades inspiratsiooni kohalikest maastikest, ookeanist, pildinäitustelt ning samuti fotograafiast. Tema illustratsioonid meenutvad kalliskividest mosaiiki, milles on jäädvustatud kaunist loodust, merd ja ümbritsevat elu. Tema töödele on iseloomulik detailide rohkus, milleks ta kasutab väikeseid ja erksaid dekoratiivdetaile ning rohkelt mustreid. Kõik see näeb välja küllaltki originaalne, sümpaatne ja armas. Ta töötab kiiresti ja on väga entusiastlik. Hannah on teinud koostööd paljude disainifirmadega, andes oma panuse disaini, kirjastamisse, reklaami ja paljusse muusse.