ISBN9789949695119

Anni ja härra Kuusepuu tont

Autor
Agnieszka Stelmaszyk
Agnieszka Stelmaszyk(Autor)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus...

Tutvu lähemalt

8.39

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695119 Kategooria: Silt:
ISBN

9789949695119

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

205 х 145 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

48

VANUS
FORMAAT
Sari
Kirjeldus

Kirjeldus

Кüll on tore vaadata oma lapse arenemist! Esimene sõna, esimesed sammud, esimene joonistus … Alles oli ta lapsuke, aga juba saab iga päevaga iseseisvamaks, rõõmustades teid oma edu ja saavutustega. Ja ühel päeval keeldubki ta harjumuspärasest unejutust ning küsib muinasloo asemel midagi muud: „Mina ise!“

Sellisel hetkel on väga tähtis olla oma lapsele toeks. Ta on piisavalt kasvanud ja võib vabalt lugeda raamatut ka iseseisvalt. Teie ülesanne on leida selline huvitav lugu, mis noort lugejat köidaks. Sellisel juhul aitab teid hädast välja raamat „Anni ja härra Kuusepuu tont“.

Põnev tegevustik haarab lugeja kaasa juba esimestest ridadest! Anni uskumatu lugu ei jäta kedagi ükskõikseks. Vastupidi! Tal on ju tarvis lahti harutada üks kummaline juhtum ja üles leida kummitus, kellest rääkis naabripoiss. Kas jätkub tütarlapsel julgust või libiseb saladuslik kummitus jälle peost? Väikesel lugejal on väga põnev jutustus lõpuni lugeda, et loo lahendus lõpuks teada saada.

Ka jutustuse juurde kuuluvad koomilised illustratsioonid ei lase igavust tunda ning muudavad tavalise lugemise kaasakiskuvaks seikluseks. Suured tähed ning lihtne ja selge kujundus teevad raamatust ideaalse valiku esimese iseseisva lugemise jaoks.

Raamat „Anni ja härra Kuusepuu tont“ kuulub sarja „Mina loen!“, kust võite leida palju uusi ja huvitavaid lugusid uudishimulike laste jaoks.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Anni ja härra Kuusepuu tont”
Autori(te)st

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus selle mõistmiseks aega, et kõige paremini saab ta ennast teostada kirjanikuna. Esmakordselt saavutas ta edu 2007. aastal ja on sellest ajast saadik kirjutanud jätkuvalt häid raamatuid noorukitele ja lastele.