EAN4742571000909

Märkmik Aurora

Autor
Josephine Wall
Josephine Wall(Autor)

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku...

Tutvu lähemalt

4.99

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 4742571000909 Kategooria:
EAN

4742571000909

ILMUMISAASTA

2015

MÕÕT

120 х 165 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

192

LISAINFO

Jooneline, kalendrita

FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Mõni hetk enne päikese tõusu vaikib kogu maa Aurora, koidujumalanna tuleku ootel. Ta värvib taeva ja pilved efektselt vikerkaare-värviliseks, valgustades neid alt kohe-kohe tõusva päikesega. Ning juba ilmub esimene päikesekiir — algab uus päev. Ta reisib väsimatult ümber maailma, värvides lõputus tsüklis miljoneid päikesetõuse. Iga tõus tähistab uut imelist päeva. Elu on ilus!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Märkmik Aurora”
Autori(te)st

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku lemmiktegevuseks joonistamine, ja Josephine mäletamist mööda koges ta vaimustust ja õnne, kui talle kingiti lapsepõlves suur karp vahakriite. Vanemad toetasid tüdruku huvi maalikunsti vastu. Ja juba 16-aastaselt müüs ta oma esimese maali. Tema esimesed tööd, mis ilmusid 1968. aastal Londonis näitusel, köitsid avalikkuse tähelepanu omapärase plastika ja värvide erksusega, kuigi need olid vaid väikesed liblikad ja kiilid. Josephine Wall loob oma töid fantasy stiilis. Tema maalide eripäraks on detailide rohkus ja ebatavalised värvikombinatsioonid, mis on saanud kunstnikku iseloomustavaks jooneks. Kõik tema tööd on väga naiselikud, pehmed ja lüürilised. Selliseid lõuendeid saab vaadata tundide kaupa. Josephine töötab peamiselt akrüülvärvidega, mis võimaldavad tal luua mitmesuguseid värvi- ja tekstuuriefekte. Üks maal valmib keskmiselt 2-4 nädalaga, sõltuvalt selle suurusest ja maalitavast objektist. Tavaliselt alustab Josephine Wall maali kallal tööd visandite seeriaga, milles mängitakse läbi kompositsioon, toimub loominguline otsing süžee leidmiseks ja värvide valik. Kunstnik ei kasuta kunagi pliiatseid, ei joonista eskiise. Enamasti ammutab kunstnik inspiratsiooni loodusest, kelle raevukaks kaitsjaks ta on. Samuti on tema maalide teemadeks sageli mütoloogilised süžeed, legendid, lood tähtedest ja tähtkujudest.