8.99

Sherlock Kondi korrutustabeli seiklus

9789949580965 , , ,
Jaga

Sherlock Kont ja tema usaldusväärne kaasosaline dr Kasson on sattunud meeletusse korrutustabeli seiklusesse. Nad peavad läbi tegema korrutusteemalise matemaatiliste mõistatuste raja ning lugeja ülesanne on lahendada iga kuratlik tehe, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused.

Selles armsas tegevusraamatus on abiks Sherlocki salaluup, mis paljastab iga mõistatuse vastuse. Vastust näed, kui asetad luubi muareemustriga alale. See võimaldab lapsel oma arvutusoskust üha uuesti testida.

  • Suurepärane liitmis- ja lahutamistehetega tegevusraamat õigeid vastuseid näitava abivahendiga.
  • Lapsed vanuses 7+ saavad end mitu korda testida ja kirjutusvahendeid ei ole vaja, nii et raamatut saab üha uuesti kasutada.
  • Võluvad tegelased ja põnev krimilugu teevad õppimise lõbusaks.
  • Mõistatused on jagatud peatükkidesse (PRONKS, HÕBE, KULD JA PLAATINA), milles keskendutakse arvupaaridele, murdudele, arvujadadele, kümnendmurdudele ja algebrale.

Ühine Sherlock Kondi ja dr Kasson vägeva korrutustabeli seiklusega. Kasuta oma matemaatikaoskusi, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused ja lahendada teel põnevaid korrutamismõistatusi. Kontrolli oma vastuseid Sherlocki salaluubi abil ja teeni edasi jõudes matemaatikamedaleid.
Raamatus käsitletakse algkooli õppekavasse kuuluvaid tehteid, alates 1 × 2 kuni 12 × 12.

ISBN

9789949580965

ILMUMISAASTA

2019

FORMAAT

Pehmekaaneline

MÕÕT

290 х 210 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

32

VANUS

ILLUSTREERIJA

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sherlock Kondi korrutustabeli seiklus”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image