-32%
ISBN9789949695294

Entsüklopeedia väikestele. Loomalapsed

Original price was: 7.39€.Current price is: 4.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695294 Kategorijas:: , Tagi: ,
ISBN

9789949695294

Izdošanas gads

2020

Izmērs

190 х 205 mm

Lappušu skaits

32

Ilustrators

Jean-Sébastien Deheeger

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Meie planeedi loodus on ebatavaliselt mitmekesine. Maakera igas nurgakeses, vees ja õhus elavad elusolendid. Ümbritsevat maailma tundma õppides tutvub väikelaps suure huviga erinevate loomadega. Just seepärast peab iga lapse kollektsioonis olema entsüklopeedia „Loomalapsed”.

Raamat on mõeldud koolieelses vanuses lastele ning jutustab loomadest ja nende poegadest, nende harjumustest ja elukeskkonnast. Lapsed saavad haaravas vormis teada, miks on kõik looma- ja linnupojad nii erinevad, kuidas nad siia ilma sünnivad, kui olulised on hügieen ja toitumine kõigi elusolendite jaoks.

Miks ei ole kitsetallel sarvi? Kuidas saavad linnupojad sulgedeta hakkama? Mida läheb vaja, et munast kooruks elus tibupoeg? Nendele küsimustele õige vastuse leidmine ei ole ka kõigile täiskasvanutele jõukohane. Hariv entsüklopeedia ei jutusta mitte ainult loomapoegade arengust. Samuti võib siit leida palju värvikaid illustratsioone, mis demonstreerivad näitlikult looma- ja linnubeebide erinevusi ja nende kasvatamise iseärasusi.

Loomade näitel näeb laps, kui tähtis on hügieenireeglitest kinnipidamine, täisväärtuslik toitumine, võimalikult palju värskes õhus viibimine. Haaravad ülesanded aitavad materjali kinnistada, parandavad laste mälu ja mõtlemist.
Raamat „Loomalapsed” – suurepärane kingitus teadmishimulisele väikelapsele ja hindamatu abiline tema arengu tagamiseks.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Entsüklopeedia väikestele. Loomalapsed”
Par autoru(-iem)