ISBN9789949580781

Entsüklopeedia väikestele. KUIDAS?

Autor
Sophie de Mullenheim
Sophie de Mullenheim(Autor)

Sophie de Mullenheim hakkas kirjutama detektiivilugusid siis, kui ta oli veel väike. Ta kasutas kirjutamisel markereid, muutes...

Tutvu lähemalt

12.49

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580781 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949580781

ILMUMISAASTA

2018

MÕÕT

225 х 210 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kuidas kalad vee all hingavad? Kuidas kärbes laes käib? Kuidas loomad magavad?
Sellest raamatust leiate vastused paljudele küsimustele, mis teie last huvitavad. Tutvustage last ümbritseva maailmaga lihtsal ja huvitaval viisil!
Suured värvilised pildid, sümpaatsed tegelased, huvitavad faktid – tänu sellele raamatule omandab laps kiiresti uusi sõnu, laiendab silmaringi, arendab uudishimu.
Lapsevanemate abistamiseks on raamatu lõppu paigutatud spetsiaalne valik ülesandeid loetu mõistmise kohta. Võite kasutada meie küsimusi ja neid ka ise raamatu põhjal juurde mõelda.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Entsüklopeedia väikestele. KUIDAS?”
Autori(te)st

Sophie de Mullenheim hakkas kirjutama detektiivilugusid siis, kui ta oli veel väike. Ta kasutas kirjutamisel markereid, muutes iga tähe jaoks värvi. Sellest saadik pole palju muutunud, ta kirjutab endiselt. Pärast noorsooajakirjanduse ajakirjanikuna töötamist hakkas ta kirjutama tekste romaanide, muinasjuttude, tõestisündinud lugude, dokumentaalfilmide jne jaoks. Ta pühendus raamatute kirjutamisele ega jätnud kunagi maha oma väikeseid märkmikke, mis olid tulvil ideedest, mida ta hiljem uute projektide loomisel kasutab.