-32%
ISBN9789949695294

Entsüklopeedia väikestele. Loomalapsed

Original price was: 7.39€.Current price is: 4.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695294 Kategooriad: , Sildid: ,
ISBN

9789949695294

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

190 х 205 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

32

ILLUSTREERIJA

Jean-Sébastien Deheeger

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Meie planeedi loodus on ebatavaliselt mitmekesine. Maakera igas nurgakeses, vees ja õhus elavad elusolendid. Ümbritsevat maailma tundma õppides tutvub väikelaps suure huviga erinevate loomadega. Just seepärast peab iga lapse kollektsioonis olema entsüklopeedia „Loomalapsed”.

Raamat on mõeldud koolieelses vanuses lastele ning jutustab loomadest ja nende poegadest, nende harjumustest ja elukeskkonnast. Lapsed saavad haaravas vormis teada, miks on kõik looma- ja linnupojad nii erinevad, kuidas nad siia ilma sünnivad, kui olulised on hügieen ja toitumine kõigi elusolendite jaoks.

Miks ei ole kitsetallel sarvi? Kuidas saavad linnupojad sulgedeta hakkama? Mida läheb vaja, et munast kooruks elus tibupoeg? Nendele küsimustele õige vastuse leidmine ei ole ka kõigile täiskasvanutele jõukohane. Hariv entsüklopeedia ei jutusta mitte ainult loomapoegade arengust. Samuti võib siit leida palju värvikaid illustratsioone, mis demonstreerivad näitlikult looma- ja linnubeebide erinevusi ja nende kasvatamise iseärasusi.

Loomade näitel näeb laps, kui tähtis on hügieenireeglitest kinnipidamine, täisväärtuslik toitumine, võimalikult palju värskes õhus viibimine. Haaravad ülesanded aitavad materjali kinnistada, parandavad laste mälu ja mõtlemist.
Raamat „Loomalapsed” – suurepärane kingitus teadmishimulisele väikelapsele ja hindamatu abiline tema arengu tagamiseks.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Entsüklopeedia väikestele. Loomalapsed”
Autori(te)st