-41%
ISBN9789949695232

Faktid

Autors
Susan Martineau
Susan Martineau(Autors)

Susan Martineau – autor, toimetaja ja esmaklassiline spetsialist faktide otsimisel, inimene, kes kirjutab lastele loovaid ja harivaid...

Tutvu lähemalt
IlustratorsVicky Barker

Original price was: 8.39€.Current price is: 4.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695232 Kategorijas:: , Tagi: ,
ISBN

9789949695232

Izdošanas gads

2020

Izmērs

218 х 250 mm

Lappušu skaits

48

Ilustrators
Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Oled sa kuulnud lugu lendavast mungast? Kas tead ikka, kuidas sinu jalgratas töötab? Kes on kiireim loom maal?

Siit leiad huvitavat alates fantastilistest lendavatest masinatest ja vapratest maadeavastajatest kuni imeliste nähtusteni taevas ning leebete hiiglasteni vee all. Kaunilt illustreeritud arendav fakti-raamat aitab sul mõista ümbritsevat maailma. Ideaalne väikestele mõtlejatele, kellele meeldivad suured ideed!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Faktid”
Par autoru(-iem)

Susan Martineau – autor, toimetaja ja esmaklassiline spetsialist faktide otsimisel, inimene, kes kirjutab lastele loovaid ja harivaid raamatuid. Susani raamatud valgustavad alati meid ümbritseva maailma kõige ebatavalisemaid nurki, äratades tema lugejates kire avastuste vastu ja uudishimu. Omades rohkem kui 20-aastast raamatukirjastamise kogemust, mis sisaldab töötamist populaarteaduslike raamatutega BBC jaoks, veedab Susan nüüd suurema osa oma ajast Internetis või raamatukogudes, uurides, avastades ja kontrollides fakte oma raamatute jaoks. Ta on elanud maailma erinevates piirkondades alustades Hollandist ja Prantsusmaast ning lõpetades Malaisiaga, aga praegu elab ta Londonis. Saate rohkem teada, kui loete tema raamatuid „Faktid“ ja „Infograafika lastele“ ning tutvuste uute raamatutega meid ümbritseva maailma kohta.