EAN4742571000916

Märkmik Aquarius

Autors
Josephine Wall
Josephine Wall(Autors)

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku...

Tutvu lähemalt

4.99

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 4742571000916 Category:
EAN

4742571000916

Izdošanas gads

2015

Izmērs

120 х 165 mm

Lappušu skaits

192

LISAINFO

Jooneline, kalendrita

Formāts
Apraksts

Apraksts

Vesi on viljakuse puhtuse iidne sümbol. Kattes Maapinna kaht kolmandikku, mõjub vesi praktiliselt kõikidele protsessidele, mis toimuvad meie planeedil. Vett arvatakse olevat elu enese püha alus ja allikas. See täidab meid rõõmuga ja meis hakkavad taas pulbitsema meie südame kõrged lätted. Vana-Kreeka mütoloogias oli Aquarius vihmajumal, kes kinkis vett ärakuivanud maailmale. Missugune imeline ja kordumatu on see maailm, veemaailm!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Märkmik Aquarius”
Par autoru(-iem)

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku lemmiktegevuseks joonistamine, ja Josephine mäletamist mööda koges ta vaimustust ja õnne, kui talle kingiti lapsepõlves suur karp vahakriite. Vanemad toetasid tüdruku huvi maalikunsti vastu. Ja juba 16-aastaselt müüs ta oma esimese maali. Tema esimesed tööd, mis ilmusid 1968. aastal Londonis näitusel, köitsid avalikkuse tähelepanu omapärase plastika ja värvide erksusega, kuigi need olid vaid väikesed liblikad ja kiilid. Josephine Wall loob oma töid fantasy stiilis. Tema maalide eripäraks on detailide rohkus ja ebatavalised värvikombinatsioonid, mis on saanud kunstnikku iseloomustavaks jooneks. Kõik tema tööd on väga naiselikud, pehmed ja lüürilised. Selliseid lõuendeid saab vaadata tundide kaupa. Josephine töötab peamiselt akrüülvärvidega, mis võimaldavad tal luua mitmesuguseid värvi- ja tekstuuriefekte. Üks maal valmib keskmiselt 2-4 nädalaga, sõltuvalt selle suurusest ja maalitavast objektist. Tavaliselt alustab Josephine Wall maali kallal tööd visandite seeriaga, milles mängitakse läbi kompositsioon, toimub loominguline otsing süžee leidmiseks ja värvide valik. Kunstnik ei kasuta kunagi pliiatseid, ei joonista eskiise. Enamasti ammutab kunstnik inspiratsiooni loodusest, kelle raevukaks kaitsjaks ta on. Samuti on tema maalide teemadeks sageli mütoloogilised süžeed, legendid, lood tähtedest ja tähtkujudest.