EAN4742571000923

Märkmik Bluebird

Autors
Josephine Wall
Josephine Wall(Autors)

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku...

Tutvu lähemalt

4.99

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 4742571000923 Category:
ISBN

4742571000923

Izdošanas gads

2015

Izmērs

120 х 165 mm

Lappušu skaits

192

LISAINFO

Jooneline, kalendrita

Formāts
Apraksts

Apraksts

Sageli öeldakse, et sinilind sümboliseerib õnne. Ning see lind tantsibki rõõmust! Tantsus ühinevad temaga mitmed teised linnud ja liblikad. Loodame, et nende õnn on nakkav ja kandub kõigile, kes seda vajavad!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Märkmik Bluebird”
Par autoru(-iem)

Josephine Wall sündis 1947. aasta mais Farnhamis (Surrey, Surbritannia) filoloogiaprofessori perekonnas. Juba 4. eluaastast alates oli tüdruku lemmiktegevuseks joonistamine, ja Josephine mäletamist mööda koges ta vaimustust ja õnne, kui talle kingiti lapsepõlves suur karp vahakriite. Vanemad toetasid tüdruku huvi maalikunsti vastu. Ja juba 16-aastaselt müüs ta oma esimese maali. Tema esimesed tööd, mis ilmusid 1968. aastal Londonis näitusel, köitsid avalikkuse tähelepanu omapärase plastika ja värvide erksusega, kuigi need olid vaid väikesed liblikad ja kiilid. Josephine Wall loob oma töid fantasy stiilis. Tema maalide eripäraks on detailide rohkus ja ebatavalised värvikombinatsioonid, mis on saanud kunstnikku iseloomustavaks jooneks. Kõik tema tööd on väga naiselikud, pehmed ja lüürilised. Selliseid lõuendeid saab vaadata tundide kaupa. Josephine töötab peamiselt akrüülvärvidega, mis võimaldavad tal luua mitmesuguseid värvi- ja tekstuuriefekte. Üks maal valmib keskmiselt 2-4 nädalaga, sõltuvalt selle suurusest ja maalitavast objektist. Tavaliselt alustab Josephine Wall maali kallal tööd visandite seeriaga, milles mängitakse läbi kompositsioon, toimub loominguline otsing süžee leidmiseks ja värvide valik. Kunstnik ei kasuta kunagi pliiatseid, ei joonista eskiise. Enamasti ammutab kunstnik inspiratsiooni loodusest, kelle raevukaks kaitsjaks ta on. Samuti on tema maalide teemadeks sageli mütoloogilised süžeed, legendid, lood tähtedest ja tähtkujudest.