-18%
ISBN9789949580477

Miks sa ei õitse?

Autors
Katarina Macurova
Katarina Macurova(Autors)

Katarina Macurova õppis Bratislava Kõrgemas Kunstikoolis slovaki lasteraamatute illustratsioonide klassiku Dushay Kallai juures. 2010. aastal sai Katarina...

Tutvu lähemalt

Original price was: 8.49€.Current price is: 6.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580477 Kategorijas:: , Tagi: ,
ISBN

9789949580477

Izdošanas gads

2017

Izmērs

170 х 240 mm

Lappušu skaits

32

Formāts
Apraksts

Apraksts

Naljakas lugu karuotist, kes oli töökas aednik

Raamatus on kaks paralleelset maailma. Maapealne maailm – see on lugu väikesest aednikust karuotist, kes unistab sellest, kuidas suur ja imekaunis roos hakkab õitsema. Ja ta mitte lihtsalt ei unista, vaid ka püüab kõigest väest roosi aidata ja ei saa kuidagi aru, milles siis on asi? Midagi on siin valesti! Roos ei taha mitte kuidagi õitseda! Kuid mis siis on valesti?! Teine maailm – maa-alune – see on lugu küülikute seltskonnast, kes leidsid tohutu suure porgandi ja korraldavad selle puhul vägeva peo! Te küsite, et kuidas porgand asjasse puutub? Aga otseselt, sest aednikust karuott ajas kõik segamini, tema aias ei kasva sugugi lill, vaid kõige ehtsam porgand.
Heasüdamlik ja naljakas lugu kõige ehtsamast arusaamatusest. Ühest küljest paneb see lapse kogu südamest naerma, aga teisest küljest – näitab suurepärast eeskuju töökusest ja visadusest oma eesmärkide saavutamisel. Ja samal ajal võib selgitada, miks porgand ei õitse, kas küülikud käitusid hästi või halvasti, kas aednikust karuotil on õigus ja mis asi on positiivne pilk maailmale. Sest iga olukorda saab vaadata erinevatest külgedest. See on heasüdamlik ja naljaks lugu – suurepärane eeskuju lapsele, kes tõestab, et mõnikord võib porgand olla ilus roos.

Kuidas seda raamatut lugeda
Iga vastaklehekülg raamatus – see on suurepärane ajend lapsega vestluse pidamiseks. Esitage talle küsimusi ja õppige koos arutlema. Kas aednik oleks võinud kohe taibata, et midagi on valesti? Mille poolest erinevad roosid porganditest? Kas küülikute jaoks tohib porgandit võtta? Kas küülikud käitusid hästi? Mis asi on hoolitsus? Aga mis asi on töökus?

Kellele on see raamat mõeldud
Kõige noorematele aednikele ja nende vanematele.
Neile, kes austavad tööd ja visadust.
Kõigile küülikutele, kes ei tea, et võõrast porgandit ei tohi süüa.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Miks sa ei õitse?”
Par autoru(-iem)

Katarina Macurova õppis Bratislava Kõrgemas Kunstikoolis slovaki lasteraamatute illustratsioonide klassiku Dushay Kallai juures. 2010. aastal sai Katarina kujutava kunsti erialal doktorikraadi ning astus pärast õpingute lõppemist õppejõude koosseisu Dushay Kallai assistendina, hiljem ka kooliõpetajana. Katarina ühendab oma töös digitaalse ja 3D-illustratsiooni traditsiooniliste kunstitehnikatega. Ta illustreeris 2015. aastal raamatu„ Ja Nic, JA Muzikant”, mis pälvis auhinna „Kõige ilusam Slovakkia raamat 2015”. Praegu on Katarina suuremal määral keskendunud enda projektidele, kus ta tegutseb illustraatori ja tekstiautorina. Tema raamat „Zajíčkova cesta” („Küüliku reis”) võitis auhinna Communications Arts Award of Excellence (USA), samuti sattus ta Briti Illustraatorite Assotsiatsiooni (AOI) auhinna nominentide nimekirjа ja kanti kataloogi „Parimad lasteraamatud 2015”.