-45%
ISBN9789949580507

Printsess Imeline. Kuidas Sonja sõnakuulelikuks hakkas

Autor
Fabienne Blanchut
Fabienne Blanchut(Autor)

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates...

Tutvu lähemalt
IllustraatorCamille Dubois

Original price was: 7.20€.Current price is: 3.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580507 Kategooriad: , Silt:
ISBN

9789949580507

ILMUMISAASTA

2017

MÕÕT

210 х 210 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

32

ILLUSTREERIJA
VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Suurem osa lapsevanematest on laste kapriiside ja sõnakuulmatusega kokku puutunud: ei taha käsi pesta, ei taha magada, kardan arsti jne. Raamatusari “Printsess Imeline” aitab autoritaarseid meetodeid rakendamata leida väljapääsu paljudest konfliktiolukordadest ja õpetab väikelast ühiskonnas õigesti käituma.

Raamatus pakutakse lapsele võimalust võrrelda vastandlikku käitumist ühes ja samas olukorras, stimuleerides last just peategelase positiivset käitumist eeskujuks võtma. Sest Imekaunid Printsessid käituvad hästi, aga mitte halvasti.

Vaat siin on Sonja sõnakuulmatu ja kapriisne tüdruk. Ta jookseb ringi supermarketis, loobib laiali kommipabereid, kiusab koduloomi ja sodib külmikule.

Kuid, kui Sonja on Printsess Imeline, siis on ta sõnakuulelik ja rahulik. Ta käitub hästi, ei tee rumalusi, värvib ainult värvimisraamatuid ja hoolitseb õrnalt toataimede eest. Vanemad võivad oma hästi kasvatatud tütre üle ikka ja jälle rõõmu tunda.

Täiendavaks stiimuliks kasvatusprotsessis on selle raamatusarja lugemise ajal spetsiaalselt välja töötatud leheküljed lapsevanematele: südametega auhinnakaardid ja Printsess Imelise diplom, mida saab välja lõigata ja lapsele anda.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Printsess Imeline. Kuidas Sonja sõnakuulelikuks hakkas”
Autori(te)st

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates 2005. aastast ja neid on tõlgitud 26 keelde. Lapsepõlves jumaldas ta Jules Verne’i, krahvinna de Seguri ja Enid Mary Blytoni jutustusi. Praegu mõtleb ta välja tegelaskujusid, kes leiavad vastukaja noorte lugejate südametes. Tema retsept: piiritu kujutlusvõime ja jäägitu pühendumine noorele lugejale, kes ta ise kunagi oli.

Sulle võib meeldida ka