-30%
ISBN9789949580415

Tapi ja sünnipäevatort

Autor
Marcin Mortka
Marcin Mortka(Autor)

Marcin Mortka õppis Poznanis Adam Mickiewiczi ülikoolis nüüdiskeelte teaduskonnas. Ekskursioonijuht (kitsas spetsialiseerumine – Island), inglise ja norra...

Tutvu lähemalt
IllustraatorMarta Kurczewska

Original price was: 10.99€.Current price is: 7.69€.

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580415 Kategooriad: , Silt:
ISBN

9789949580415

ILMUMISAASTA

2017

MÕÕT

195 х 240 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

48

ILLUSTREERIJA
VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Tere tulemast Sosinametsa!

Siin on hubane ja rahulik, kerge tuuleõhk mängleb iidse tamme lehtedes ja õhk on täis vaarikate lõhna. Viiking Tapil on sünnipäev ja tema loomadest sõbrad tahavad üllatada teda omatehtud tordiga. Kuid kõik ei lähe sugugi libedalt, sest sealsamas lähedal varitseb troll Jorru, kes tahab sõprade plaanid nurja ajada. Kuid loomulikult aitab sõprus loomakestel kõik takistused ja katsumused ületada.

Raamatus on kümme südantsoojendavat ja lõbusat lugu Tapist ja tema sõpradest. Nad on seiklushimulised ja alati abivalmid tegelased ning satuvad alatasa uskumatutesse olukordadesse. Tänu raamatu värvikatele, armsatele ja lustlikele illustratsioonidele ärkab Sosinamets ellu otse raamatulehekülgedel!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tapi ja sünnipäevatort”
Autori(te)st

Marcin Mortka õppis Poznanis Adam Mickiewiczi ülikoolis nüüdiskeelte teaduskonnas. Ekskursioonijuht (kitsas spetsialiseerumine – Island), inglise ja norra keele õpetaja. Käesoleval ajal juhib oma keeltekooli Willows. Marcin Mortka jumaldab Skandinaavia eeposeid ja loomulikult mõtleb lisaks sellele veel välja muinasjutte lastele ja kirjutab täiskasvanutele ulmeromaane. Autori kirjanduslik debüüt toimus 2003. aastal (romaan „Viimane saaga”, mille tegevus toimub keskaegses Skandinaavias ristiusu vastuvõtmise ajal). Alates 2012. aastast ei ole Marcini raamatud mõeldud ainult täiskasvanutele ja noorukitele, ilmuvad lood ka kõige väiksematele. Muinasjutuvestja, unistaja ja töönarkomaan – harva õnnestub tal elada nii, et päevas ühtegi rida ei kirjuta. Ta on keskaegsete ristiretkede, Napoleoni ajastu suurte purjelaevade ja Skandinaavia meeleolude armastaja. Talle meeldib kohvi juua, reisida ja viibida üksinduses. Perekond on tema jaoks suurim väärtus. Armastab tuule lõhna ja öösel lugemist. Suvel eelistab töötada aias ja kõndida paljajalu murul. Unistab ideaalse muinasjutu kirjutamisest.