ISBN9789949580231

MIS ON MIS Meie maa. Sinine planeet

Autors
Karl Urban
Karl Urban(Autors)

Saksa kirjanik, teadusajakirjanik, peab loenguid Eberhard Karli nim Tübingeni Ülikoolis. Tema teemadeks on: astronoomia, energeetika, maateadused, Internet...

Tutvu lähemalt

11.99

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580231 Category: Tag:
ISBN

9789949580231

Izdošanas gads

2016

Izmērs

230 х 280 mm

Lappušu skaits

48

Vecums
Formāts
sērija
Apraksts

Apraksts

Siniselt säravad ookeanid, sügavrohelised metsad, viljakas muld: meie maa on ainuke meile teadaolev planeet, millel on elu. Meie planeedi sisemuses on tuhat kraadi kuumust ja meie jalge all liiguvad kontinendid sitkelt venival kihil. Kuidas tekkis elu Maal? Kuidas kohanesid teatud loomaliigid äärmuslike elutingimustega? Ja miks on olemas päev ja öö? Käesolev „MIS ON MIS” raamat annab vastuse kõikidele sinise planeediga seotud küsimustele!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “MIS ON MIS Meie maa. Sinine planeet”
Par autoru(-iem)

Saksa kirjanik, teadusajakirjanik, peab loenguid Eberhard Karli nim Tübingeni Ülikoolis. Tema teemadeks on: astronoomia, energeetika, maateadused, Internet ja kosmosereisid. Karl Urbanil tekkis varakult huvi planeetide vastu ja ta õppis maateadusi Tübingenis, kus ta töötab nüüd teadusajakirjanikuna. Ta kirjutab raamatuid kosmosereisidest ja astronoomiast ning juhib alates 2001. aastast Interneti-portaali Raumfahrer.net. Praegu töötab ta selliste veebi- ja trükimeedia väljaannete heaks nagu näiteks Deutschlandfunk, Spektrum.de, Tagesspiegel, Neue Zürcher Zeitung, Stuttgarter Zeitung ja Süddeutsche Zeitung, samuti raadiojaamade SWR2, WDR5, Deutschlandfunk Nova, Substance ja Welt am Sonntag heaks.