-65%
ISBN9789949580415

Tapi ja sünnipäevatort

Autors
Marcin Mortka
Marcin Mortka(Autors)

Marcin Mortka õppis Poznanis Adam Mickiewiczi ülikoolis nüüdiskeelte teaduskonnas. Ekskursioonijuht (kitsas spetsialiseerumine – Island), inglise ja norra...

Tutvu lähemalt
IlustratorsMarta Kurczewska

Original price was: 10.99€.Current price is: 3.89€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580415 Kategorijas:: , Tag:
ISBN

9789949580415

Izdošanas gads

2017

Izmērs

195 х 240 mm

Lappušu skaits

48

Ilustrators
Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Tere tulemast Sosinametsa!

Siin on hubane ja rahulik, kerge tuuleõhk mängleb iidse tamme lehtedes ja õhk on täis vaarikate lõhna. Viiking Tapil on sünnipäev ja tema loomadest sõbrad tahavad üllatada teda omatehtud tordiga. Kuid kõik ei lähe sugugi libedalt, sest sealsamas lähedal varitseb troll Jorru, kes tahab sõprade plaanid nurja ajada. Kuid loomulikult aitab sõprus loomakestel kõik takistused ja katsumused ületada.

Raamatus on kümme südantsoojendavat ja lõbusat lugu Tapist ja tema sõpradest. Nad on seiklushimulised ja alati abivalmid tegelased ning satuvad alatasa uskumatutesse olukordadesse. Tänu raamatu värvikatele, armsatele ja lustlikele illustratsioonidele ärkab Sosinamets ellu otse raamatulehekülgedel!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Tapi ja sünnipäevatort”
Par autoru(-iem)

Marcin Mortka õppis Poznanis Adam Mickiewiczi ülikoolis nüüdiskeelte teaduskonnas. Ekskursioonijuht (kitsas spetsialiseerumine – Island), inglise ja norra keele õpetaja. Käesoleval ajal juhib oma keeltekooli Willows. Marcin Mortka jumaldab Skandinaavia eeposeid ja loomulikult mõtleb lisaks sellele veel välja muinasjutte lastele ja kirjutab täiskasvanutele ulmeromaane. Autori kirjanduslik debüüt toimus 2003. aastal (romaan „Viimane saaga”, mille tegevus toimub keskaegses Skandinaavias ristiusu vastuvõtmise ajal). Alates 2012. aastast ei ole Marcini raamatud mõeldud ainult täiskasvanutele ja noorukitele, ilmuvad lood ka kõige väiksematele. Muinasjutuvestja, unistaja ja töönarkomaan – harva õnnestub tal elada nii, et päevas ühtegi rida ei kirjuta. Ta on keskaegsete ristiretkede, Napoleoni ajastu suurte purjelaevade ja Skandinaavia meeleolude armastaja. Talle meeldib kohvi juua, reisida ja viibida üksinduses. Perekond on tema jaoks suurim väärtus. Armastab tuule lõhna ja öösel lugemist. Suvel eelistab töötada aias ja kõndida paljajalu murul. Unistab ideaalse muinasjutu kirjutamisest.