ISBN9789949695676

Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Värvid

Pārdots

SKU: 9789949695676 Category: Tagi: , ,
ISBN

9789949695676

Izdošanas gads

2021

Izmērs

200 x 270 mm

Lappušu skaits

16

Formāts
Apraksts

Apraksts

Kui palju uut tuleb lapsel iga päev teada saada! Ta tutvub huviga ümbritseva maailmaga, omandab uusi oskusi. Lapsevanemate ülesandeks on – olla kõrval ja aidata last ning just selleks on mõeldud raamatusari „Väikesed sammud”.
Kõik raamatud on lapsi köitvates erksates värvides, aga huvitavad nuputusülesanded sunnivad koerustükkidest loobuma ja tegelema õppimisega mängulises vormis.
Raamat „Värvid” sisaldab mitmesuguseid harjutusi, mis on suunatud mälu, tähelepanuvõime, loogika ja peenmotoorika arendamisele.
Aidake hajameelsel küülikul leida tee oma sõbra juurde, pange maasikad karpidesse, pange doominonupud õigesti paika – iga ülesande lahendamiseks pakutakse värvikaid kleepse, mis hakkavad teie lapsele eriti meeldima.
Raamat „Värvid” – see on täisväärtuslik õppevahend lastele alates 3. eluaastast, kuid ka lapsevanemad lahendavad rõõmuga neid nuputusülesandeid koos oma lastega. Lihtsad ja lahendatavad ülesanded, erksavärvilised ja arusaadavad pildid, lõbusad kleepsud ja hea tuju – see on pereringis veedetud ideaalse õhtu valem!


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Värvid”
Par autoru(-iem)

You may also like…