ISBN9789949695676

Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Värvid

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695676 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949695676

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

200 x 270 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

16

FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kui palju uut tuleb lapsel iga päev teada saada! Ta tutvub huviga ümbritseva maailmaga, omandab uusi oskusi. Lapsevanemate ülesandeks on – olla kõrval ja aidata last ning just selleks on mõeldud raamatusari „Väikesed sammud”.
Kõik raamatud on lapsi köitvates erksates värvides, aga huvitavad nuputusülesanded sunnivad koerustükkidest loobuma ja tegelema õppimisega mängulises vormis.
Raamat „Värvid” sisaldab mitmesuguseid harjutusi, mis on suunatud mälu, tähelepanuvõime, loogika ja peenmotoorika arendamisele.
Aidake hajameelsel küülikul leida tee oma sõbra juurde, pange maasikad karpidesse, pange doominonupud õigesti paika – iga ülesande lahendamiseks pakutakse värvikaid kleepse, mis hakkavad teie lapsele eriti meeldima.
Raamat „Värvid” – see on täisväärtuslik õppevahend lastele alates 3. eluaastast, kuid ka lapsevanemad lahendavad rõõmuga neid nuputusülesandeid koos oma lastega. Lihtsad ja lahendatavad ülesanded, erksavärvilised ja arusaadavad pildid, lõbusad kleepsud ja hea tuju – see on pereringis veedetud ideaalse õhtu valem!


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Värvid”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka