10.99

Kritselda ise

Alates 3. eluaastast 9789949954551 , ,
Jaga

Teie ees on kunstniku ja fantaseerija Hervé Tullet teravmeelne teos. “Kritselda ise” — see on võimas tõuge loominguliste võimete, abstraktse ja ruumilise mõtlemise, värvitunnetuse ning lapse eneseväljendusvabaduse arenguks. Ideaalne ühistegevuseks.

See ei ole meie jaoks harjumuspärane värvimisraamat, vaid pigem erinevate teemadega joonistusalbum, mille ülesandeks on — mitte piirata kitsaste raamide, šabloonide ja vormidega, vaid tekitada soov joonistada. Pealegi ei ole paljud mudilased oma oskustes kindlad: “Ema, ma ei oska, ma ei tea, kuidas joonistada!”, aga selles raamatus piisab kritselduse joonistamisest, mis võib muutuda lilleks või draakoni lõõmavaks hingeõhuks, samuti tolmuks vaibal, tormiks merel või isegi tulekahjuks. Selle raamatuga võib välja mõelda palju erinevaid tegevusi, tuleb vaid lehekülgedele pilk heita. Põngerjad kogu maailmas lihtsalt jumaldavad seda raamatut!

Selle raamatu eripäraks ja väärtuseks on suur formaat, millele on mugav joonistada. Tänu paksule paberile saab laps joonistada nii pliiatsite kui ka viltpliiatsitega, nii värvide kui ka pastellidega.

ISBN

9789949954551

ILMUMISAASTA

2015

FORMAAT

Pehmekaaneline

MÕÕT

240 х 310 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

VANUS

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kritselda ise”

Tutvu autoriga

"Minu raamatutes ei ole teksti, need ei räägi lapsega, kuid need panevad teda ennast rääkima, kuid see ei ole ju vähem tähtis, kas pole?"
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image