ISBN9789949580088

Mustrid üle kogu maailma

Autor
Hannah Davies
Hannah Davies(Autor)

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast...

Tutvu lähemalt
IllustraatorHannah Davies

5.10

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580088 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949580088

ILMUMISAASTA

2016

MÕÕT

210 х 297 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

32

ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Raamat annab lastele võimaluse värvimise käigus ümber maailma reisida, alates Austraalia aborigeenide kunstist Prantsuse liiliamustrini. Mustrid on imeliselt keerukad ning täis värve. Iga mustri juures on täpsustus mustri päritolu kohta. Detaile armastavatele väikestele kunstnikele alates 7. eluaastast.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mustrid üle kogu maailma”
Autori(te)st

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast (Lõuna-Wales), kus ta elab ja töötab tänaseni, saades inspiratsiooni kohalikest maastikest, ookeanist, pildinäitustelt ning samuti fotograafiast. Tema illustratsioonid meenutvad kalliskividest mosaiiki, milles on jäädvustatud kaunist loodust, merd ja ümbritsevat elu. Tema töödele on iseloomulik detailide rohkus, milleks ta kasutab väikeseid ja erksaid dekoratiivdetaile ning rohkelt mustreid. Kõik see näeb välja küllaltki originaalne, sümpaatne ja armas. Ta töötab kiiresti ja on väga entusiastlik. Hannah on teinud koostööd paljude disainifirmadega, andes oma panuse disaini, kirjastamisse, reklaami ja paljusse muusse.