ISBN9789949580187

Stressivastane värviraamat. Loodus

Autor
Felicity French
Felicity French(Autor)

Felicity French elab Surreys ja töötab kodus oma hubases stuudios. Ta õppis Bournemouthi Kunstiülikooli kolledžis illustraatoriks ja...

Tutvu lähemalt

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949580187 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949580187

ILMUMISAASTA

2016

MÕÕT

190 х 245 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

ILLUSTREERIJA

Felicity French

FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kõik me vajame mõnikord väikest pausi, et maandada stressi, puhata igapäevastest asjatoimetustest ja kohustustest. Me teame, et te vajate seda! See raamat aitab teil lõõgastuda, vabaneda stressist ja süüvida oma sisemaailma. Lihtsate korduvate elementide värvimine võimaldab teil vabaneda stressist ja avastada endas kreatiivsus. Te puhastate oma mõtted argimuredest, see tegevus pakub teile suurt rahulolu ning kindlasti te naudite saadud tulemust – milleks on piiritu loomingulisusega täidetud värvikad joonistused.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Stressivastane värviraamat. Loodus”
Autori(te)st

Felicity French elab Surreys ja töötab kodus oma hubases stuudios. Ta õppis Bournemouthi Kunstiülikooli kolledžis illustraatoriks ja lõpetas selle 2011. aastal. Seejärel jätkas ta karjääri vabakutselisena, illustreerides lasteraamatuid ja kujundades õnnitluskaarte. Felicity illustratsioonid on tavaliselt erksad ja värvikad, sageli dekoratiivmustri elementidega. Tema ainulaadne stiil – see on kombinatsioon akvarellist ja mustast peenikese joonega pastakast. Vabal ajal meeldib talle joosta pikki vahemaid, valmistada Etsy kaupluse jaoks omatehtud kaupu, kuulata muusikat ja juua teed!