8.99

Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel

, 9789949695621 , ,
Jaga

Kes poleks kuulnud Sherlock Holmesist? Õilsa ja õiglase detektiivi tegelaskuju on kõigile tuttav. Tema uskumatu deduktsioon, intuitsioon ja õilsus on legendaarsed, aga lood ja jutustused Sherlock Holmesist on saanud klassikaks kogu maailmas.

Eradetektiivi ja tema ustava abilise dr Watsoni keerulised juurdlused intrigeerivad juba esimestest ridadest, haaravad sündmuste keerisesse ja üllatavad näiliselt võimatuna tunduvate loogiliste järeldustega.

Ja raamat „Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel” ei ole erandiks. Raamatu lehekülgedel rulluvad sündmused räägivad hobibotaaniku kadumisest. Dr Watson saadetakse kuriteopaigale. Uurimise ajal saab tema ustavaks kaaslaseks kadunud botaaniku vennapoeg  – uudishimulik Bob Peterson.

Peagi kuulevad nad legendi kohutavast koerast. Kohalikud elanikud on veendunud, et kõik sohu sattunud süüakse tuld hingava koera poolt ära. Aga kuivõrd tõene on see lugu? Kes ulub öösiti soos? Kuhu teadlane tegelikult kadus? Ja kuidas on asjaga seotud postiteenistuja?

Jutustus on kohandatud 7-12-aastastele lastele ja sobib iseseisvaks lugemiseks. Raamat jutustab lihtsas ja arusaadavas vormis detektiivi ja tema noore abilise seiklustest, paneb tegelastele kaasa elama ja üllatab ootamatu lõpplahendusega.

Oliver Pautsch on Arthur Conan Doyle’i raamatu „Baskerville’ide koer“ põnevalt ümber jutustanud.

Pildid on joonistanud Dominik Rupp

ISBN

9789949695621

ILMUMISAASTA

2021

FORMAAT

Kõvakaaneline

MÕÕT

160 х 210 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

72

VANUS

ILLUSTREERIJA

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel”

Sulle võib meeldida ka

Tutvu autoriga

Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image