ISBN9789949695799

Tee pai. Armsad loomad

7.59

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695799 Kategooriad: ,
ISBN

9789949695799

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

158 x 128 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
FORMAAT
Sari
Kirjeldus

Kirjeldus

Raamat „Armsad loomad” on loodud hoolivatele lapsevanematele ja uudishimulikele väikelastele. Erksavärviline disain koos vallatute loomadega köidab ka kõige nõudlikuma lugeja tähelepanu. Selle raamatu eripära seisneb taktiilsetes vahelehtedes, mis imiteerivad loomade karvkatet. Kas kohev küülik või siledate sulgedega papagoi? Laske väikesel lugejal ise aistinguid võrrelda. Mitte kõik lapsed ei saa loomi tegelikus elus tundma õppida. Raamat „Armsad loomad” raamatusarjast „Tee pai” lahendab selle probleemi.

Kõigile on teada, et lapse aju areneb aktiivselt sõrmeotste kaudu. Taktiilse raamatu uurimine sobib ideaalselt peenmotoorika treenimiseks mängulises vormis.
Loomade fotodele lisatud kirjeldused on esitatud luulevormis. Lõbusad luuletused räägivad loomade harjumustest ja õpetavad lapsele rütmitunnet.
Realistlikud fotod loomadest aitavad arendada lapse nägemismälu. Kindlasti jääb talle meelde armas kassipoeg, ja nähes tänaval selle täpset koopiat, rõõmustab laps oma vanemaid uute teadmistega.

Raamatusarja „Tee pai” raamatust „Armsad loomad” saab suurepärane abiline teie väikelapse arendamisel.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tee pai. Armsad loomad”
Autori(te)st