UUS

5.49

Värvikas sulps. Talu

9789949695843 , ,
Jaga

Ma muudan värve!

Raamatusarja „Värvikas sulps” raamat „Talu” on geniaalne leiutis lastega tegelemiseks veeprotseduuride ajal. Igapäevane suplemine on lapse organismi jaoks äärmiselt kasulik, kui mitte kõigile lastele ei meeldi kaua vees viibida. Vanniraamat suudab köita ka kõige kärsituma lapse tähelepanu. Valged pildid muutuvad vannis värviliseks ja raamatus kujutatud tegelased elustuvad sõna otseses mõttes vaimustunud väikelapse silme all. Aga lõbusad värsid räägivad loomade elust. Raamatu spetsiaalne materjal muutub märjaks saamise korral värviliseks ja tuhmub pärast kuivamist. Ja kas teate, mis on kõige vapustavam? Seda maagiat saab korrata lõputult!

Vanniraamat on valmistatud vastupidavast materjalist. See ei upu vees ega ole ohtlik, kui väikelaps soovib seda maitsta. Raamatusarja „Värvikas sulps” raamatut „Talu” on soovitatav kasutada mängudeks kõige nooremas vanuserühmas lastega, seepärast on sellel ümarad vormid ja väikeste käekeste jaoks mugav suurus. Raamat on pehme, seda on meeldiv katsuda ja see on väga kerge.

Selline imeline raamat peaks olema igal lapsel. Hoolitsege oma lapse arengu koos eest tervisele kasuliku vanniraamatuga „Talu” raamatusarjast „Värvikas sulps”.

ISBN

9789949695843

ILMUMISAASTA

2021

FORMAAT

Vanniraamat

MÕÕT

150 х 150 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

8

ILLUSTREERIJA

VANUS

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Värvikas sulps. Talu”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image