-52%
ISBN9789949695119

Anni ja härra Kuusepuu tont

Autors
Agnieszka Stelmaszyk
Agnieszka Stelmaszyk(Autors)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus...

Tutvu lähemalt

Original price was: 8.39€.Current price is: 3.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695119 Kategorijas:: , Tag:
ISBN

9789949695119

Izdošanas gads

2020

Izmērs

205 х 145 mm

Lappušu skaits

48

Vecums
Formāts
sērija
Apraksts

Apraksts

Кüll on tore vaadata oma lapse arenemist! Esimene sõna, esimesed sammud, esimene joonistus … Alles oli ta lapsuke, aga juba saab iga päevaga iseseisvamaks, rõõmustades teid oma edu ja saavutustega. Ja ühel päeval keeldubki ta harjumuspärasest unejutust ning küsib muinasloo asemel midagi muud: „Mina ise!“

Sellisel hetkel on väga tähtis olla oma lapsele toeks. Ta on piisavalt kasvanud ja võib vabalt lugeda raamatut ka iseseisvalt. Teie ülesanne on leida selline huvitav lugu, mis noort lugejat köidaks. Sellisel juhul aitab teid hädast välja raamat „Anni ja härra Kuusepuu tont“.

Põnev tegevustik haarab lugeja kaasa juba esimestest ridadest! Anni uskumatu lugu ei jäta kedagi ükskõikseks. Vastupidi! Tal on ju tarvis lahti harutada üks kummaline juhtum ja üles leida kummitus, kellest rääkis naabripoiss. Kas jätkub tütarlapsel julgust või libiseb saladuslik kummitus jälle peost? Väikesel lugejal on väga põnev jutustus lõpuni lugeda, et loo lahendus lõpuks teada saada.

Ka jutustuse juurde kuuluvad koomilised illustratsioonid ei lase igavust tunda ning muudavad tavalise lugemise kaasakiskuvaks seikluseks. Suured tähed ning lihtne ja selge kujundus teevad raamatust ideaalse valiku esimese iseseisva lugemise jaoks.

Raamat „Anni ja härra Kuusepuu tont“ kuulub sarja „Mina loen!“, kust võite leida palju uusi ja huvitavaid lugusid uudishimulike laste jaoks.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Anni ja härra Kuusepuu tont”
Par autoru(-iem)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus selle mõistmiseks aega, et kõige paremini saab ta ennast teostada kirjanikuna. Esmakordselt saavutas ta edu 2007. aastal ja on sellest ajast saadik kirjutanud jätkuvalt häid raamatuid noorukitele ja lastele.