-52%
ISBN9789949695102

Kristjan ja pelargooni-pille kamp

Autors
Agnieszka Stelmaszyk
Agnieszka Stelmaszyk(Autors)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus...

Tutvu lähemalt
IlustratorsDorota Szoblik

Original price was: 8.39€.Current price is: 3.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695102 Kategorijas:: , Tag:
ISBN

9789949695102

Izdošanas gads

2020

Izmērs

205 х 145 mm

Lappušu skaits

48

Ilustrators
Vecums
Formāts
sērija
Apraksts

Apraksts

Iseseisev lugemine on lapse arengule uskumatult kasulik. See arendab mälu ja kujutlusvõimet, laiendab silmaringi ja suurendab sõnavara. Kuid väga sageli seisavad lugemishimulised lapsed silmitsi madalakvaliteetsete trükistega, kust puuduvad nii haarav süžee kui ka põnevad pildid. Vanemate peamine ülesanne on leida selline raamat, mis ei lase lapsel igavleda ja aitab kasvatada armastust lugemise vastu.
„Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ on väikeste lugejate jaoks suurepärane valik! See ebatavaline lugu algab lillede saladusliku kadumisega ja sõna otseses mõttes esimesest leheküljest alates haarab teid lõbusate seikluste pöörisesse. Kes aitab majaelanikel kadunud lilled üles leida? Kas suudab väike Kristjan üksinda lahendada mõistatusliku kuriteo? Mida kõike tuleb tal läbi teha, et paljastada pelargooni-varaste jõuk? Ja kuidas puutub asjasse tuletõrjeauto? Selle loo lahendus ei jäta kedagi ükskõikseks.
Jutustust saadavad värvikad illustratsioonid, mis aitavad tajuda raamatu südamlikku atmosfääri ja ka tegelastega paremini tuttavaks saada.
Lõbus ja meelelahutuslik raamat „Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ aitab sisustada õhtut põneva lugemisega ja on ka suurepärane kingitus igale lapsele.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Kristjan ja pelargooni-pille kamp”
Par autoru(-iem)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus selle mõistmiseks aega, et kõige paremini saab ta ennast teostada kirjanikuna. Esmakordselt saavutas ta edu 2007. aastal ja on sellest ajast saadik kirjutanud jätkuvalt häid raamatuid noorukitele ja lastele.