ISBN9789949695102

Kristjan ja pelargooni-pille kamp

Autor
Agnieszka Stelmaszyk
Agnieszka Stelmaszyk(Autor)

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus...

Tutvu lähemalt
IllustraatorDorota Szoblik

8.39

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695102 Kategooria: Silt:
ISBN

9789949695102

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

205 х 145 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

48

ILLUSTREERIJA
VANUS
FORMAAT
Sari
Kirjeldus

Kirjeldus

Iseseisev lugemine on lapse arengule uskumatult kasulik. See arendab mälu ja kujutlusvõimet, laiendab silmaringi ja suurendab sõnavara. Kuid väga sageli seisavad lugemishimulised lapsed silmitsi madalakvaliteetsete trükistega, kust puuduvad nii haarav süžee kui ka põnevad pildid. Vanemate peamine ülesanne on leida selline raamat, mis ei lase lapsel igavleda ja aitab kasvatada armastust lugemise vastu.
„Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ on väikeste lugejate jaoks suurepärane valik! See ebatavaline lugu algab lillede saladusliku kadumisega ja sõna otseses mõttes esimesest leheküljest alates haarab teid lõbusate seikluste pöörisesse. Kes aitab majaelanikel kadunud lilled üles leida? Kas suudab väike Kristjan üksinda lahendada mõistatusliku kuriteo? Mida kõike tuleb tal läbi teha, et paljastada pelargooni-varaste jõuk? Ja kuidas puutub asjasse tuletõrjeauto? Selle loo lahendus ei jäta kedagi ükskõikseks.
Jutustust saadavad värvikad illustratsioonid, mis aitavad tajuda raamatu südamlikku atmosfääri ja ka tegelastega paremini tuttavaks saada.
Lõbus ja meelelahutuslik raamat „Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ aitab sisustada õhtut põneva lugemisega ja on ka suurepärane kingitus igale lapsele.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kristjan ja pelargooni-pille kamp”
Autori(te)st

Kui ta oli väike tüdruk, siis ta tahtis saada arstiks, bioloogiks, arheoloogiks ja isegi kunstnikuks. Tal kulus selle mõistmiseks aega, et kõige paremini saab ta ennast teostada kirjanikuna. Esmakordselt saavutas ta edu 2007. aastal ja on sellest ajast saadik kirjutanud jätkuvalt häid raamatuid noorukitele ja lastele.