8.39

Kristjan ja pelargooni-pille kamp

9789949695102 ,
Jaga

Iseseisev lugemine on lapse arengule uskumatult kasulik. See arendab mälu ja kujutlusvõimet, laiendab silmaringi ja suurendab sõnavara. Kuid väga sageli seisavad lugemishimulised lapsed silmitsi madalakvaliteetsete trükistega, kust puuduvad nii haarav süžee kui ka põnevad pildid. Vanemate peamine ülesanne on leida selline raamat, mis ei lase lapsel igavleda ja aitab kasvatada armastust lugemise vastu.
„Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ on väikeste lugejate jaoks suurepärane valik! See ebatavaline lugu algab lillede saladusliku kadumisega ja sõna otseses mõttes esimesest leheküljest alates haarab teid lõbusate seikluste pöörisesse. Kes aitab majaelanikel kadunud lilled üles leida? Kas suudab väike Kristjan üksinda lahendada mõistatusliku kuriteo? Mida kõike tuleb tal läbi teha, et paljastada pelargooni-varaste jõuk? Ja kuidas puutub asjasse tuletõrjeauto? Selle loo lahendus ei jäta kedagi ükskõikseks.
Jutustust saadavad värvikad illustratsioonid, mis aitavad tajuda raamatu südamlikku atmosfääri ja ka tegelastega paremini tuttavaks saada.
Lõbus ja meelelahutuslik raamat „Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp“ aitab sisustada õhtut põneva lugemisega ja on ka suurepärane kingitus igale lapsele.

ISBN

9789949695102

ILMUMISAASTA

2020

FORMAAT

Kõvakaaneline

MÕÕT

205 х 145 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

48

ILLUSTREERIJA

VANUS

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kristjan ja pelargooni-pille kamp”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image