-29%
ISBN9789949695140

Mis juhtub aastaaegadel?

Original price was: 8.39€.Current price is: 5.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695140 Kategorijas:: , Tagi: ,
ISBN

9789949695140

Izdošanas gads

2020

Izmērs

130 х 130 mm

Lappušu skaits

12

Vecums
Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Laste uudishimu ei tunne piire! Väikelapsed uurivad huviga kõike uut ja ebatavalist ning seepärast ei jäta raamat „Mis juhtub aastaaegadel?“ neist mitte kedagi ükskõikseks.

Originaalne vorm köidab tähelepanu juba esimesest pilgust alates. Mis imeline puu see on? Ja kes elavad selle okstele ehitatud ebatavalistes majakestes? Raamatut kannatamatult lehekülg lehekülje järel lehitsedes sukeldub põngerjas imetlusväärsesse maailma.

Jutustus tutvustab lapsele aastaaegu. Tohutusuure puu ja metsaelanike sõbraliku seltskonna näitel selgitatakse arusaadavas vormis looduses toimuvaid muutusi. Mudilane saab teada, kuidas linnud ja loomad külmade saabumiseks ette valmistuvad ning millise rõõmuga sooje suvepäevi hiljem vastu võtavad.

Jutustuses on osa teksti asendatud piltidega. See aitab lapsel olla detailide suhtes tähelepanelik. Põngerjas õpib selgeks palju uusi sõnu ja õpib neid õigesti hääldama. Selline formaat arendab kujutlusvõimet, avardab silmaringi, aitab lapsel luua seose põhjuse ja tagajärje vahel.

Raamat koosneb ilma teravate nurkadeta kõvadest kartongist lehekülgedest. See võimaldab kasutada raamatut nii üheskoos lugemiseks kui ka iseseisvaks uurimiseks väikelapse poolt. Ohutu vorm, kvaliteetne materjal ja õpetlik sisu teevad raamatust „Mis juhtub aastaaegadel?“ suurepärase õppevahendi lapse arenguks.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Mis juhtub aastaaegadel?”
Par autoru(-iem)