ISBN9789949695805

Tee pai. Armsad metsloomad

7.59

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695805 Kategooria:
ISBN

9789949695805

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

158 x 128 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
FORMAAT
Sari
Kirjeldus

Kirjeldus

Raamat „Armsad metsloomad” on leid lapsevanematele, kes soovivad aega oma lapsega kasulikult veeta. Kas te teate, milline on elevant katsudes? Või on teile avanenud võimalus gorillat silitada? Või näiteks lõvi? Kui soovite kõiki neid loomi katsuda, siis vajate raamatut „Armsad metsloomad” raamatusarjast „Tee pai”.

Fotosid loomadest nende loomulikus elukeskkonnas on täiendatud taktiilsete vahelehtedega, mille uurimine mõjutab soodsalt väikelapse sensoorset arengut. Proovige silitada loomi koos lapsega ja rääkida oma tunnetest. See aitab luua väikelapsel sideme aistingute ja sõnade vahel. Lõbusad värsid jutustavad loomadest ja aitavad metsloomade maailmaga veelgi lähemalt tutvuda.

Taktiilne raamat on väikelastele asjakohane alates 6. elukuust. Raamatu meeldivaks omaduseks on teostuse kõrge kvaliteet. See ei aegu kunagi ja on kasutatav pika aja jooksul.
Raamat „Armsad metsloomad” raamatusarjast „Tee pai” on antud välja mugavas formaadis, mis võimaldab seda hõlpsalt endaga teele kaasa võtta ja nautida mängu isegi igavate sõitude ajal. Sellisest raamatust saab rosin väikese lugeja kollektsioonis. Kinkige oma väikelapsele võimalus mõnusalt areneda.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tee pai. Armsad metsloomad”
Autori(te)st