8.39

Mis juhtub aastaaegadel?

9789949695140 ,
Jaga

Laste uudishimu ei tunne piire! Väikelapsed uurivad huviga kõike uut ja ebatavalist ning seepärast ei jäta raamat „Mis juhtub aastaaegadel?“ neist mitte kedagi ükskõikseks.

Originaalne vorm köidab tähelepanu juba esimesest pilgust alates. Mis imeline puu see on? Ja kes elavad selle okstele ehitatud ebatavalistes majakestes? Raamatut kannatamatult lehekülg lehekülje järel lehitsedes sukeldub põngerjas imetlusväärsesse maailma.

Jutustus tutvustab lapsele aastaaegu. Tohutusuure puu ja metsaelanike sõbraliku seltskonna näitel selgitatakse arusaadavas vormis looduses toimuvaid muutusi. Mudilane saab teada, kuidas linnud ja loomad külmade saabumiseks ette valmistuvad ning millise rõõmuga sooje suvepäevi hiljem vastu võtavad.

Jutustuses on osa teksti asendatud piltidega. See aitab lapsel olla detailide suhtes tähelepanelik. Põngerjas õpib selgeks palju uusi sõnu ja õpib neid õigesti hääldama. Selline formaat arendab kujutlusvõimet, avardab silmaringi, aitab lapsel luua seose põhjuse ja tagajärje vahel.

Raamat koosneb ilma teravate nurkadeta kõvadest kartongist lehekülgedest. See võimaldab kasutada raamatut nii üheskoos lugemiseks kui ka iseseisvaks uurimiseks väikelapse poolt. Ohutu vorm, kvaliteetne materjal ja õpetlik sisu teevad raamatust „Mis juhtub aastaaegadel?“ suurepärase õppevahendi lapse arenguks.

ISBN

9789949695140

ILMUMISAASTA

2020

FORMAAT

Pappraamat

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS

ILLUSTREERIJA

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mis juhtub aastaaegadel?”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image