ISBN9789949580491

Printsess Imeline. Kuidas Sonja korralikuks hakkas

Autors
Fabienne Blanchut
Fabienne Blanchut(Autors)

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates...

Tutvu lähemalt
IlustratorsCamille Dubois

7.20

Noliktavā 11 tk. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580491 Category: Tag:
ISBN

9789949580491

Izdošanas gads

2017

Izmērs

210 х 210 mm

Lappušu skaits

32

Ilustrators
Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Suurem osa lapsevanematest on laste kapriiside ja sõnakuulmatusega kokku puutunud: ei taha käsi pesta, ei taha magada, kardan arsti jne. Raamatusari “Printsess Imeline” aitab autoritaarseid meetodeid rakendamata leida väljapääsu paljudest konfliktiolukordadest ja õpetab väikelast ühiskonnas õigesti käituma.

Raamatus pakutakse lapsele võimalust võrrelda vastandlikku käitumist ühes ja samas olukorras, stimuleerides last just peategelase positiivset käitumist eeskujuks võtma. Sest Imekaunid Printsessid käituvad hästi, aga mitte halvasti.

Vaat siin on Sonja lohakas ja räpakas tüdruk. Talle ei meeldi pesta ega kammida, ta kougib nina, ei hooli oma välimusest ja jookseb porilompides.

Kuid, kui Sonja on Printsess Imeline, siis muutub ta puhtaks ja korralikuks tüdrukuks. Ta käib hea meelega vannis, kannab pidulikke kleite ja ilusaid kingi, pühib nina kauni pitsilise taskurätikuga ja püüab  porilompidesse mitte astuda. Sonja on – elegantsuse ja graatsia kehastus.

Täiendavaks stiimuliks kasvatusprotsessis on selle raamatusarja lugemise ajal spetsiaalselt välja töötatud leheküljed lapsevanematele: südametega auhinnakaardid ja Printsess Imelise diplom, mida saab välja lõigata ja lapsele anda.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Printsess Imeline. Kuidas Sonja korralikuks hakkas”
Par autoru(-iem)

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates 2005. aastast ja neid on tõlgitud 26 keelde. Lapsepõlves jumaldas ta Jules Verne’i, krahvinna de Seguri ja Enid Mary Blytoni jutustusi. Praegu mõtleb ta välja tegelaskujusid, kes leiavad vastukaja noorte lugejate südametes. Tema retsept: piiritu kujutlusvõime ja jäägitu pühendumine noorele lugejale, kes ta ise kunagi oli.

You may also like…