-45%
ISBN9789949580484

Printsess Imeline. Kuidas Sonja viisakaks hakkas

Autors
Fabienne Blanchut
Fabienne Blanchut(Autors)

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates...

Tutvu lähemalt
IlustratorsCamille Dubois

Original price was: 7.20€.Current price is: 3.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949580484 Kategorijas:: , Tag:
ISBN

9789949580484

Izdošanas gads

2017

Izmērs

210 х 210 mm

Lappušu skaits

32

Ilustrators
Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Suurem osa lapsevanematest on laste kapriiside ja sõnakuulmatusega kokku puutunud: ei taha käsi pesta, ei taha magada, kardan arsti jne. Raamatusari “Printsess Imeline” aitab autoritaarseid meetodeid rakendamata leida väljapääsu paljudest konfliktiolukordadest ja õpetab väikelast ühiskonnas õigesti käituma.

Raamatus pakutakse lapsele võimalust võrrelda vastandlikku käitumist ühes ja samas olukorras, stimuleerides last just peategelase positiivset käitumist eeskujuks võtma. Sest Imekaunid Printsessid käituvad hästi, aga mitte halvasti.

Vaat siin on Sonja sõnakuulmatu ja ebaviisakas laps. Ta näitab möödakäijatele keelt, teeb lasteaias teistele lastele liiga, paneb bussis jalad istmele ja loobib pabereid põrandale.

Kuid Sonja võib olla ka Printsess Imeline: ta on viisakas ja sõnakuulelik. Ta hoiab ust lahti, et kõik saaksid rahulikult läbi minna, tänab ema maitsva lõuna eest, aga bussis loovutab koha eakatele ja tänab siiralt kingituse eest isegi siis, kui see ei olnud see, millest ta unistas. Vanemad ja kasvataja on tüdruku viisakuse ja headuse üle uhked.

Täiendavaks stiimuliks kasvatusprotsessis on selle raamatusarja lugemise ajal spetsiaalselt välja töötatud leheküljed lapsevanematele: südametega auhinnakaardid ja Printsess Imelise diplom, mida saab välja lõigata ja lapsele anda.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Printsess Imeline. Kuidas Sonja viisakaks hakkas”
Par autoru(-iem)

Fabienne Blanchut leiab tasakaalu Pariisi ja Brüsseli, televisiooni ja lastekirjanduse vahel. Tema raamatuid hakati välja andma alates 2005. aastast ja neid on tõlgitud 26 keelde. Lapsepõlves jumaldas ta Jules Verne’i, krahvinna de Seguri ja Enid Mary Blytoni jutustusi. Praegu mõtleb ta välja tegelaskujusid, kes leiavad vastukaja noorte lugejate südametes. Tema retsept: piiritu kujutlusvõime ja jäägitu pühendumine noorele lugejale, kes ta ise kunagi oli.

You may also like…