ISBN9789949695706

Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Esimesed sõnad

Pārdots

SKU: 9789949695706 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695706

Izdošanas gads

2021

Izmērs

200 x 270 mm

Lappušu skaits

16

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Kõigile lastele meeldib mängida. Nad on valmis tundide kaupa korraldama autode võidusõite, püstitama kõrgeid torne või pununa nukkudele ilusaid patse. Kuid lapsevanematele on hingelähedasemad kasulikumad, ja mis kõige tähtsam, arendavad tegevused.
Kuidas ühendada mängimine ja areng? See on lihtne!
Aitab raamat „Esimesed sõnad” raamatusarjast „Väikesed sammud”. Väikelaps tutvub uute esemete ja nende nimetustega, lahendab haaravaid ülesandeid, õpib looma loogilisi seoseid – kõik see mõjutab tema arengut positiivselt. Sellega treenitakse mälu, mõtlemist, peenmotoorikat ja nägemiselundeid.
Iga lehekülg sisaldab ülesandeid, mis äratavad uudishimu isegi kõige püsimatutes rüblikutes. Lapsel avaneb võimalus aidata leida karupojal tee meepoti juurde, värvida ilusaid sügislehti, otsida iga looma jaoks üles tema kodu. Erilise vaimustuse kutsuvad lastes esile erksavärvilised kleepsud, mille abil tuleb väljapakutud nuputusülesanded lahendada.
Raamat on mõeldud lastele alates 3. eluaastast. Nende jaoks on täiesti jõukohane nende ülesannete lahendamisega iseseisvalt hakkama saada, kuid samas on „Esimesed sõnad” suurepäraseks põhjuseks koos oma lapsega huvitatavaid mõistatusi lahendades lõbusalt aega veeta.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Esimesed sõnad”
Par autoru(-iem)

You may also like…