ISBN9789949695706

Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Esimesed sõnad

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695706 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695706

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

200 x 270 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

16

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kõigile lastele meeldib mängida. Nad on valmis tundide kaupa korraldama autode võidusõite, püstitama kõrgeid torne või pununa nukkudele ilusaid patse. Kuid lapsevanematele on hingelähedasemad kasulikumad, ja mis kõige tähtsam, arendavad tegevused.
Kuidas ühendada mängimine ja areng? See on lihtne!
Aitab raamat „Esimesed sõnad” raamatusarjast „Väikesed sammud”. Väikelaps tutvub uute esemete ja nende nimetustega, lahendab haaravaid ülesandeid, õpib looma loogilisi seoseid – kõik see mõjutab tema arengut positiivselt. Sellega treenitakse mälu, mõtlemist, peenmotoorikat ja nägemiselundeid.
Iga lehekülg sisaldab ülesandeid, mis äratavad uudishimu isegi kõige püsimatutes rüblikutes. Lapsel avaneb võimalus aidata leida karupojal tee meepoti juurde, värvida ilusaid sügislehti, otsida iga looma jaoks üles tema kodu. Erilise vaimustuse kutsuvad lastes esile erksavärvilised kleepsud, mille abil tuleb väljapakutud nuputusülesanded lahendada.
Raamat on mõeldud lastele alates 3. eluaastast. Nende jaoks on täiesti jõukohane nende ülesannete lahendamisega iseseisvalt hakkama saada, kuid samas on „Esimesed sõnad” suurepäraseks põhjuseks koos oma lapsega huvitatavaid mõistatusi lahendades lõbusalt aega veeta.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Esimesed sõnad”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka