ISBN9789949695843

Värvikas sulps. Talu

IlustratorsMariola Budek

5.49

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695843 Category:
Izdošanas gads

2021

Izmērs

150 х 150 mm

Lappušu skaits

8

Ilustrators
Vecums
Formāts
sērija
Apraksts

Apraksts

Ma muudan värve!

Raamatusarja „Värvikas sulps” raamat „Talu” on geniaalne leiutis lastega tegelemiseks veeprotseduuride ajal. Igapäevane suplemine on lapse organismi jaoks äärmiselt kasulik, kui mitte kõigile lastele ei meeldi kaua vees viibida. Vanniraamat suudab köita ka kõige kärsituma lapse tähelepanu. Valged pildid muutuvad vannis värviliseks ja raamatus kujutatud tegelased elustuvad sõna otseses mõttes vaimustunud väikelapse silme all. Aga lõbusad värsid räägivad loomade elust. Raamatu spetsiaalne materjal muutub märjaks saamise korral värviliseks ja tuhmub pärast kuivamist. Ja kas teate, mis on kõige vapustavam? Seda maagiat saab korrata lõputult!

Vanniraamat on valmistatud vastupidavast materjalist. See ei upu vees ega ole ohtlik, kui väikelaps soovib seda maitsta. Raamatusarja „Värvikas sulps” raamatut „Talu” on soovitatav kasutada mängudeks kõige nooremas vanuserühmas lastega, seepärast on sellel ümarad vormid ja väikeste käekeste jaoks mugav suurus. Raamat on pehme, seda on meeldiv katsuda ja see on väga kerge.

Selline imeline raamat peaks olema igal lapsel. Hoolitsege oma lapse arengu koos eest tervisele kasuliku vanniraamatuga „Talu” raamatusarjast „Värvikas sulps”.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Värvikas sulps. Talu”
Par autoru(-iem)