ISBN9789949695607

Võlur Oz

Autors
L. Frank Baum
L. Frank Baum(Autors)

L. Frank Baum sündis USA-s jõukate vanemate pojana. Tal endal ei õnnestunud pikka aega edu saavutada enne,...

Tutvu lähemalt
IlustratorsSilvio Neuendorf

8.99

Noliktavā. Piegāde 1‒3 darba dienās
SKU: 9789949695607 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695607

Izdošanas gads

2021

Izmērs

160 х 210 mm

Lappušu skaits

72

Vecums
Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Kuidas pääseda Võlumaale? Küsige selle kohta Dorothylt!

Ootamatu orkaan kandis tüdruku maja Võlumaale. Tagasiteed aitab tal leida võlur Smaragdlinnast, kuid sellel teekonnal varitsevad teda paljud ohud.  Fantaasiamaailmas selgub, et hernehirmutis on elus, puuraiuja on plekist ning lõvi on argpüks. Mis neid ühendab? Ja kuidas nad aitavad tüdrukul eesmärgini jõuda?

Raamat „Võlur Oz” on kohandatud 7-12-aastastele lastele ning see soodustab ilmeka ja kiire lugemise arengut. Värvikad illustratsioonid köidavad noorte lugejate tähelepanu, süžee haarab esimestest ridadest ja tegelaste vaprus on vaimustav. Muinasjutulugu jutustab tõelisest sõprusest, mis ületab kõik tõkked ja aitab Dorothyl koju naasta. Tänu suurtele trükitähtedele ja mugavale formaadile sobib raamat suurepäraselt iseseisvaks lugemiseks.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Võlur Oz”
Par autoru(-iem)

L. Frank Baum sündis USA-s jõukate vanemate pojana. Tal endal ei õnnestunud pikka aega edu saavutada enne, kui ta mõtles oma lastele õhtusteks muinasjuttudeks välja imepärase võlumaailma. Tema teosest „Võlur Oz“ sai kiiresti üks tuntumaid lasteraamatuid. Ning lapsed üle kogu maailma loevad seda veel tänini.