ISBN9789949580392

Miljon öökulli

Autor
Lulu Mayo
Lulu Mayo(Autor)

Lulu Mayo – auhindadega tunnustatud illustraator, kes oskab leida ebatavalist ja ainulaadset. Tema tööd on energilised ning...

Tutvu lähemalt

6.49

Laos 4 tk. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949580392 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949580392

ILMUMISAASTA

2017

MÕÕT

180 х 230 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

64

FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

„Miljon öökulli” on kelmikas värviraamat igas vanuses linnusõpradele. Selle huumor ja sarm köidavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid, pakkudes võimalust põgeneda moodsa elu närvilisuse eest lõõgastavasse fantaasiamaailma. Raamatus on üle 30 Jaapani vigurmustrite ja motiividega kaunistatud armsa ja pentsiku öökulli.

Lulu Mayo on auhinnatud illustraator, kellel on silma kelmikuse ja isikupära peale. Tema töö on energiat täis ning sageli on selles humoorikaid ja fantastilisi elemente. Ta õppis Londoni kunstiülikoolis illustratsiooni magistriõppes ning on kujundanud postkaarte, plakateid, reklaamtrükiseid, vaateaknaid ja palju muud.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Miljon öökulli”
Autori(te)st

Lulu Mayo – auhindadega tunnustatud illustraator, kes oskab leida ebatavalist ja ainulaadset. Tema tööd on energilised ning sisaldavad sageli humoorikaid ja fantastilisi elemente. Ta omandas magistrikraadi Londoni Kunstiülikoolis illustreerimise erialal ning joonistas õnnitluskaarte, plakateid, illustreeris juhtkirju ja palju muud. Lulu on – enimmüüdud värvimisraamatute sarja „Miljon” illustraator, milles on esindatud „Miljon kassi”, „Miljon koera”, „Miljon öökulli”, „Miljon karu”, „Miljon laisklooma” ja „Miljon ükssarvikut”.