ISBN9789949695775

Pildid beebidele. Park

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695775 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695775

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Pargis on nii huvitav! Aga mida teha siis, kui akna taga on halb ilm ja lapsega jalutama minek ei ole kõige parem mõte? Sellisel juhul aitab raamat „Park” sarjast „Pildid beebidele“, mis on parim õppevahend noortele lugejatele. Olles mugav ja ohutu, lastele juba sünnist saadik köitev ja kergesti mõistetav, saab sellest asendamatu abiline ümbritseva maailma tundmaõppimisel.

Lakoonilises värvigammas suured kujutised suunavad lapse pilgu pildile, soodustades sellega silmanägemise arengut. Suuremaks kasvades saab laps raamatut iseseisvalt uurida. Tugevast kartongist leheküljed ja lõõtsakujuline mugav vorm on käepärased isegi väikelapse kohmakatele sõrmedele. Pildid vahelduvad kergesti üksteise järel, kutsudes lapsel esile eheda vaimustuse oma oskustest.

Raamat „Park” on tõeline seiklus väikese rübliku jaoks! Siin saab tutvuda ulja pardipojaga, mängida helisevat palli ja jälgida veetlevat liblikat. Igal pildi all on tekst, mis tutvustab lapsele uusi sõnu ja teeb raamatust universaalse õppevahendi 0-3-aastastele lastele.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pildid beebidele. Park”
Autori(te)st