ISBN9789949695881

Sõiduvahendid. Kleepsuraamat

IllustraatorSarah Wade

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695881 Kategooria:
ISBN

9789949695881

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

240 x 300 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

24

VANUS
FORMAAT
ILLUSTREERIJA
SILDID
Kirjeldus

Kirjeldus

Kui palju on ümberringi huvitavat ja tundmatut! Suur hulk erinevaid esemeid, mänguasju, loomi ja sõiduvahendeid — väikelaps tahab selle kõige kohta küsida ja rohkem teada saada.

Raamatu „Sõiduvahendid” erksatel mitmevärvilistel lehekülgedel saab väike lugeja „sõita” erinevate transpordivahenditega. Me tõuseme õhku hiiglasliku laineriga, viibime sadamas, suundume kõrbesse ja osaleme purjeregatil. Meid ootab ees nii palju huvitavat!

Iga vastaklehekülg — see on väike seiklus, kus tuleb täiendada pilti puuduoleva transpordivahendiga kleebiste kujul, mis paiknevad raamatu keskel. Vaadake kujutisi, mõelge välja omad lood ja ülesanded, õppige ja mängige samaaegselt!

Siin leiate te suure komplekti arendavaid kleebiseid — üle 100 tüki! Tegelemine erksavärviliste kleebistega aitab arendada väikelapse mälu, tähelepanu ja käte peenmotoorikat.

Raamatus on küllaltki tihedad kriitpaberist leheküljed, tänu millele saab kleebiseid vajaduse korral ühest kohast teise kohta ümber liimida.

Raamatust „Sõiduvahendid” ei saa lihtsalt lõbus meelelahutus, vaid tähtis etapp teie väikelapse arenguteel.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sõiduvahendid. Kleepsuraamat”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka