ISBN9789949695683

Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Loendamine

4.49

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695683 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695683

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

200 x 270 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

16

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kooliks ettevalmistumine – tähtis etapp lapse arengus! Erilist tähelepanu tuleb pöörata tutvumisele numbritega, sest see on teie lapse edasise õppimise ja edusammude alus.

Kas teie arvates on arendavad tegevused igavad ja üksluised? See ei ole nii! Uskuge, igavad õppematerjalid on ammu jäänud minevikku. On tõestatud, et kõige tõhusam on kerges mängulises vormis õppimine. Just seepärast on raamatusari „Väikesed sammud” parimaks abiliseks eelkooliealiste laste arengus.

Raamat „Loendamine” sisaldab mitmesuguseid nuputusülesandeid ja harjutusi. Laps ei saa mitte ainult numbritega tuttavaks, vaid õpib ka mängulises vormis lisama puuduolevaid esemeid, tegema kindlaks loogilisi seoseid, valima vajaliku arvu elemente. Lihtsate, kuid tõhusate harjutuste süsteem kujundab loendamisoskuse, aitab arendada peenmotoorikat, visuaalset koordinatsiooni, mõtlemist.

Komplekti kuuluvad erksavärvilised kleepsud, mis on vajalikud ülesannete lahendamiseks. Need on valmistatud tugeval alusel, tänu millele ei kaota laps pika aja jooksul huvi õpingute vastu.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab lisana kleepse, mis vale kasutamise korral võivad sattuda hingamisteedesse ja põhjustada lämbumist.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väikesed sammud. Kleepsuraamat. Loendamine”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka